Pred siedmimi rokmi sa vydávala Pippa Middleton! Svadobné šaty uchvátili, ale pohľady pritiahol aj dokonalý look družičky Kate

V roku 2017, 20. mája, sa vydávala mladšia sestra princeznej Kate, Pippa Middleton.

22.05.2024 00:00
kate Foto:
Princezná Kate v šatách od Sarah Burton počas svadby svojej sestry Pippy Middletonovej v roku 2017. Nevesta v šatách od Gilesa Deacona.
debata (1)

Veľká Británia udalosťou „žila“ niekoľko dní, svadby sa totiž zúčastnili hneď niekoľkí členovia kráľovskej rodiny. Reč je o princeznej a jej manželovi, rovnako ako aj o Harrym a Meghan. Svoju rolu na svadbe Pippy zohrali aj dve ratolesti William a Kate – princ George a princezná Charlotte.

Nevesta Pippa Middleton, jej ženích David...
Princezná Kate v šatách Sarah Burton počas...
+2Princezná Kate v šatách od Sarah Burton počas...

Mladšia sestra Kate si vzala bohatého finančníka Jamesa Matthewsa. Na svadbu si pozvala okrem najbližšej rodiny aj priateľov a známych, medzi ktorými nechýbali zástupcovia šľachtických rodín, ale aj známe osobnosti. Fotografi tak pred vstupom do kostola v grófstve Berkshire zachytili napríklad tenistu Rogera Federera s manželkou Mirkou, ale aj speváčku Donnu Air či princeznú Eugeniu.

zväčšiť Princezná Kate v šatách od Sarah Burton počas... Foto: Anwar Hussein / PA Images / Profimedia
kate Princezná Kate v šatách od Sarah Burton počas svadby svojej sestry Pippy Middletonovej v roku 2017.

Kate bola „družičkou“ pre svoju sestru a počas jej veľkého dňa jej bola po ruke, napríklad aj v okamihoch, kedy jej pomáhala s vlečkou či keď do kostola viedla malé družičky a pážatá.

Pippa Middleton ajej manžel James Matthews...
Pippa Middleton a jej manžel James Matthews...
+17Vojvodkyňa Catherina mala na starosti detskú...

Družička Kate pôsobila očarujúco v ružových šatách s výstrihom do V, ktoré vytvorila jej návrhárka svadobných šiat Sarah Burton od Alexandra McQueena. Vzhľad doplnila ružovým klobúkom či náušnicami od Kiki McDonough.

O šaty nevesty sa postaral dizajnér Giles Deacon a dominantou šiat bola tzv. krajka guipure, typická čipka s hrubšou a hutnejšou štruktúrou.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Pippa Middleton #princezná Kate

+ Na päty sa vám bude lepiť smola a budete mať pocit, že všetko ide dolu vodou.
V práci sa vám bude dariť ako...

+ Vaša strava nie je dostatočne pestrá, snažte sa, čo najčastejšie variť doma.
Finančne ste na tom veľmi dobre,...