Srdce jej zlomil DiCaprio aj slávny hráč NBA! Dokonalá Nemka na lásku šťastie nemá, v Cannes si musí vystačiť sama

Červený koberec v Cannes prilákal aj slávnu nemeckú topmodelku Toni Garrn (31).

20.05.2024 15:00
Toni Garrn Foto:
Toni Garrn na premiére filmu Horizon: An American Saga v Cannes.
debata

Spolu s množstvom hviezd si nenechala ani ona ujsť premiéru očakávanej novinky Kevona Costnera s názvom Horizon: American Saga. Popri Costnerovi, ktorý je aj režisérom snímky, sa po červenom koberci premiéry prešli herečky ako Sienna Miller či Ella Hunt. Ale do objektívov sa usmievala aj krásna Toni Garrn.

zväčšiť Toni Garrn na premiére novinky Kevina Cistnera... Foto: Profimedia
Toni Garrn Toni Garrn na premiére novinky Kevina Cistnera v Cannes.

Hoci v kariére sa jej stále darí vynikajúvo, očarujúca blondínka prežíva na poli lásky jedo sklamanie za druhým. Nie je to tak dávno, čo sa jej rozpadlo manželstvo s hercom Alexom Pettyferom. Pritom sa len v roku 2021 stali rodičmi spoločnej dcérky a svoju rozprávkovú svadbu si vystrojili hneď dva razy.

toni Čítajte viac Dokonalá plážová nevesta Toni Garrn! Sen o svadbe na útese mora si splnila, Alexovi Pettyferovi povedala druhý raz áno

Ale hviezda mól aj slávnej značky spodnej bielizne Victoria's Secret si už prežila niekoľko sledovaných vzťahov, ktoré sa skončili rozchodmi. V minulosti tvorila pár s hercom Leonardom DiCapriom. Začali spolu randiť v roku 2014, po vyše ročnom vzťahu sa však dvojica rozišla.

Herečka Isabelle Fuhrman na premiére filmu...
Herec Alejandro Edda.
+35Herečka Sienna Miller (druhá zľava) prišla so...

Blond kráska podľahla aj čaru slávneho športovca, randila s hráčom NBA Chandlerom Parsonson – tento vzťah trval len od roku 2015 do roku 2016. S Pettyferom sa modelka zasnúbila v roku 2019, rozchod ohlásili o štyri roky potom.

Garrn podpísala v roku 2006 ako 14-ročná zmluvu s modelingovou agentúrou, prerazila už v roku 2008, kedy sa jej podarilo získať zmluvu so značkou Calvin Klein. V roku 2011 prijala ponuku od Victoria's Secret a v tom istom roku sa predviedla aj na sledovanej šou spomínanej značky. Krásna blondínka s nežnou tvárou a dokonalým štíhlym telom pracovala pre prestížne značky ako Prada, Versace, Cartier, Fendi, Chloé a mnohé ďalšie.

Modelka, rodáčka z Hamburgu,  Toni Garrn.
Modelka Toni Garrn v roku 2018 na festivale v...
+3Nemecká topmodelka Toni Garrn v kreácii Ulyana...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Toni Garrn #Cannes 2024

+ Buďte otvorení novým skúsenostiam, prinášajú nové perspektívy a inšpiráciu.
Dávajte si pozor, aby ste sa...

+ Práca s ľuďmi vás dosť vyčerpáva, skúste ju obmedziť aspoň na krátku chvílu.
Aktívne počúvanie a komunikácia sú...