Opatrovateľ z Nedotknuteľných sa v Cannes predvádza po boku kolegýň! Jeho srdce ale patrí... 25 rokov manželke, o ktorej hovorí so slzami v očiach

Francúzsky herec a komik Omar Sy (46) si získal srdcia divákov po celom svete v roku 2011, keď sa predviedol vo francúzskom filme Nedotknuteľní.

18.05.2024 13:00
omar sy Foto:
Omar Sy (vľavo) a Francois Cluzet vo filme Nedoktnuteľní (2011).
debata

Spolu s kolegom Françoisom Cluzetom rozohrali príbeh ochrnutého muža a jeho opatrovateľa, za ktorú získal sympatický Omar Sy cenu César. Herec je aktuálne k videniu na filmovom festivale v Cannes, patrí medzi členov poroty. A predvádza sa aj na červenom koberci. Na tohtoročnom 77. ročníku sa však po jeho boku zatiaľ neukázala jeho očarujúca manželka Helene. Herec s ňou tvorí pár vyše 25 rokov.

zväčšiť Člen poroty v Cannes, herec Omar Sy a režisérka... Foto: SITA/AP, Scott A Garfitt
France Cannes 2024 Awards Ceremony Red Carpet Člen poroty v Cannes, herec Omar Sy a režisérka Greta Gerwig.

Ich cesty sa skrížili v roku 1998 v romantickom Paríži, kde sa Omar Sy, vtedy začínajúci herec, stretol s Helene, mladou ženou z Normandie, ktorá sa prisťahovala do Paríža, aby študovala logopédiu. Svoje prvé spoločné chvíle trávili v malom byte blízko parku Buttes-Chaumont, ako píše magazín Marie Claire. Omar Sy vždy opisoval Helene ako svoju spriaznenú dušu, osobu, ktorá ho dopĺňa a robí z neho lepšieho človeka.

Člen poroty v Cannes, herec Omar Sy.
Lily Gladstone a Omar Sy v Cannes.
+6Manželia Helene Sy a  Omar Sy na premiére filmu...

Omar Sy sa stal medzinárodnou hviezdou po veľkom úspechu filmu Nedoktnuteľní (2011), ktorý mu otvoril dvere aj do Hollywoodu. Odvtedy si zahral v mnohých úspešných projektoch, ako napríklad Jurský svet: Nadvláda (2022) či v seriáli Netflixu Lupin.

zväčšiť Omar Sy a jeho manželka  Helene Sy na... Foto: Profimedia
Omar Sy Omar Sy a jeho manželka Helene Sy na prehliadke Louis Vuitton v roku 2024.

Manželmi sú od roku 2007 a majú päť detí – dvoch synov narodených v rokoch 2001 a 2003 a tri dcéry narodené v rokoch 2006, 2009 a 2017. Svoj domov našli v Los Angeles, kam sa presťahovali v roku 2012. V apríli 2024, počas vystúpenia v relácii Quotidien, Omar so slzami v očiach vyjadril, čo pre neho Helene znamená: „Helene, to je moje všetko, nemôžem to povedať lepšie, ona je všetko. Naplno sa realizujem a stávam sa celkom sám sebou, keď ju mám pri sebe.“

Helene Sy sa popri vlastných deťoch venuje aj deťom v Afrike. Vedie asociáciu Cé Ke Du Bonheur, ktorá sa venuje zlepšeniu každodenného života hospitalizovaných detí, zároveň dohliada na distribúciu potravinových balíkov do Mauritánie a Mali.

Herečka Aubrey Plaza v kreácii Loewe na uvedení...
Luma Grothe pózuje na premiére filmu...
+22Režisérka a prezidentka festivalovej poroty...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Omar Sy #Cannes 2024 #Nedoktnuteľní

+ Nezabúdajte na únavu z počasia, užívajte si letné dni vonku na slniečku.
V práci si kolegyňa brúsi zuby na vaše...

+ Buďte otvorení novým skúsenostiam, prinášajú nové perspektívy a inšpiráciu.
Dávajte si pozor, aby ste sa...