Divočina Loja a Dubayovej kontra Ďurica z reklamy na sprej s éterickou baby blue! Ktorému páru to vzhľadovo ladilo najviac?

Tanečné vystúpenia jedenástky párov počas 2. kola Let's Dance podčiarkli aj kostýmové kreácie či celková vizáž súťažiacich. Hlasujte za pár, ktorému to na parkete spolu vzhľadovo ladilo najlepšie!

12.03.2024 17:00
Ján Ďurica a Vanesa Indrová
Ján Ďurica a Vanesa Indrová.
debata

Poriadnu kostýmovú divočinu predviedla Petra Dubayová s Matyášom Adamcom, dvojica, ktorá pred porotou v 2. kole zatancovala energický jive. Nežná herečka s „drsným“ výrazom choreografiu odtancovala v károvanej minisukni a kratučkom sieťovanom tope. Ešte o čosi viac sa kostyméri a vizážisti „pohrali“ so vzhľadom Adamca, ktorého obliekli do čiernej kože.

zväčšiť Petra Dubayová a Matyáš Adamec.
Petra Dubayová a Matyáš Adamec Petra Dubayová a Matyáš Adamec.

Kreativitou sa nešetrilo ani pri dotváraní vzhľadu Juraja Loja a Natálie Horváthovej pri ich tanci, ktorým bola v nedeľu čača. Za tú si herec vyslúžil nielen standing ovation, ale aj pochvalu za najlepší tanec večera. Zatiaľ, čo okolo tela Horváthovej poletovali strieborné strapce jej kratučkého čača kostýmu, Loj mal na sebe biele nohavice a roztrhané biele tielko postriekané šedou farbou.

Ján Ďurica a Vanesa Indrová v 2. kole Let's Dance.
Petra Dubayová a Matyáš Adamec v 2. kole Let's...
+8Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová v 2. kole...

Z celkom iného súdka boli kostýmy Juraja Baču či Jána Ďuricu. Futbalista v 2. kole odtancoval waltz. „Vyzerali ste elegantne a krásne,“ zhodnotila po jeho výkone Tatiana Drexler. Vzhľad Ďuricu okomentovala aj Petra Polnišová: „Vyzerali ste ako futbalista z reklamy na sprej.“ Naozaj, Ďuricovi elegancia pristala a v jeho náručí sa priam vznášala Vanesa Indrová – očarujúcu blondínku kostyméri obliekli do odtieňa baby blue, ako pár pôsobili na parkete počas vystúpenia dokonalo.

zväčšiť Juraj Loj a Natália Horváthová. Foto: Markíza
Juraj Loj a Natália Horváthová Juraj Loj a Natália Horváthová.

V efektnej červeno-čiernej dvoj-kombinácii sa niesli nielen kostýmy Juraja Baču a Patrície Piešťanskej, ale aj celá scéna – to všetko celkový dojem z ich quickstepu len a len podčiarklo. V galérii si pozrite všetky páry a hlasujte v našej ankete!

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Let's Dance

+ Stres máte z toho, že sa musíte neustále podriaďovať, povedzte svoj názor.
Dôvodom vašich hádok budú...

+ Na dovolenku nechoďte s ľuďmi, ktorí vám spôsobujú psychickú traumu.
Každú mincu navyše odložíte a...