Maďarka očarí tvárou krásnej bábiky, Nemka super postavičkou... Benátky patria slávnym modelkám, vyberte tú naj

Červené koberce premiér počas festivalu v Benátkach sú tento rok ochudobnené o žiarivé hollywoodske hviezdy.

04.09.2023 09:48
balti koláž Foto: ,
Modelky v Benátkach: zľava: Bianca Balti, Barbara Palvin a Adriana Lima.
debata (2)

Kvôli štrajkom organizácií WGA (Writers Guild Association) a SAG-AFTRA sa mnohí scenáristi a herci nemôžu zúčastniť na podpore svojich projektov kvôli pravidlám propagácie štrajku. Diváci, ktorí sa tlačia pri zábranách, však majú čo a koho obdivovať. O pozornosť sa už tradične „bijú“ aj slávne modelky, ktoré sú hosťami sledovaného talianskeho podujatia.

Barbara Palvin na premiére filmu 'Poor Things'...
Bianca Balti v róbe Ermanno Scervino počas...
+10Adriana Lima  na premiére filmu  'Maestro'...

Na premiére novinky „Poor Things“ sa objavila maďarská superhviezda, 29-ročná modelka Barbara Palvin. Benátky si tento rok užila už s prívlastkom vydatá. Palvin siahla po priliehavých čiernych asymetrických šatách Giorgio Armani, ktoré boli zdobené čiernymi korálkami.

zväčšiť Barbara Palvin  na premiére filmu 'Poor... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Italy Venice Film Festival Poor Things Red Carpet Barbara Palvin na premiére filmu 'Poor Things' počas 80. ročníka MFF v Benátkach v šatách Giorgio Armani.

Len nedávno ohlásila nemecká mmodelka Toni Garrn (30) rozchod s manželom, hercom Alexom Pettyferom, do Benátok sa už prišla ako single. Krásna blondínka so štíhlou postavičkou stavila na metalický odtieň a na červenom koberci úvodného večera festivalu predviedla šaty z dielne Alberta Ferretti.

zväčšiť Toni Garrn  v modeli Alberta Ferretti  na... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Italy Venice Film Festival 23 Opening Ceremony Carpet Toni Garrn v modeli Alberta Ferretti na otváracom ceremoniáli 80. ročníka MFF v Benátkach a premiére snímky 'Comandante'.

Ale na červenom koberci zažiarili aj talianske hviezdy. 55-ročná niekdajšia slávna modelka, neskôr prvá dáma Francúzska, Carla Bruni, sa po červenom koberci prešla v elegantnej a krivky lemujúcej róbe z dielne módneho domu Valentino.

Italy Venice Film Festival Golden Lion for Lifetime Achievement Čítajte viac Dokonalý magnet na pritiahnutie pozornosti! Očarujúca Carla Bruni vie, ako sa predviesť Benátkam

39-ročná hnedovláska Bianca Balti, takisto rodáčka z Talianska, očarila v úvode festivalu v jemnej modrej róbe Ermanno Scervino.

zväčšiť Bianca Balti  na otváracom ceremoniáli 80.... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Italy Venice Film Festival 23 Opening Ceremony Carpet Bianca Balti na otváracom ceremoniáli 80. ročníka MFF v Benátkach a premiére snímky 'Comandante'.

A svoje zastúpenie v Benátkach má aj Brazília. Počas víkendu sa po červenom koberci premiéry očakávanej snímky Maestro o živote skladateľa Leonarda Bernsteina prešla 42-ročná niekdajšia hviezda značky Victoria's Secret. Adriana Lima prišla na premiéru v elegantných zlatých šatách s hlbokým výstrihom.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Bianca Balti #MFF Benátky #Toni Garnn

+ Podporíte partnerku so zmenou váhy a pridáte sa k spoločnému cvičeniu.
Včasné splácanie...

+ Dnes spravíte najlepšie, ak vložíte všetku energiu len do prítomnosti.
Nájdete záľubu, ktorá vás natoľko zaujme,...