Čerstvá mama Lindsay Lohan priznala: Tieto tehotenské chute sa ma poriadne držali

Je to len nedávno, čo sa herečka a niekdajšia sledovaná a škandálmi opradená "party girl" Lindsay Lohan, stala mamou.

04.08.2023 14:00
Lindsay Lohan Foto:
Herečka Lindsay Lohan.
debata

V Dubaji priviedla na svet syna Luaia, ktorého otcom je jej manžel, rodák z Kuvajtu, Bader Shammas.

Lindsay Lohan Čítajte viac Z divokej party girl je mama! Slávna ryšavka porodila v Dubaji syna

Pre magazín Vogue slávna ryšavka porozprávala, ako prežívala svoje tehotenstvo aj to, aké chute ju prenasledovali. 37-ročná hviezda uviedla, že počas tehotenstva nedokázala prestať jesť cviklu a mala aj iné nezvyčajné chute. „Nikdy predtým som Gatorade (nápoj pre športovcov) nepila, ale keď som bola tehotná, túžila som po ňom. Bola to zvláštna túžba. Mala som chuť dať si aj rôzne druhy čajov, ktoré som už dlho nemala, alebo pohár studeného mlieka. Nie som veľký jedák nezdravého jedla, ale náhodou som pocítila chuť na jahodové torty. A na cviklu! Stále som mala chuť na cviklu. Jedla som aj veľa kuracieho mäsa.“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Jej štýl obliekania, ako dodala, sa počas tehotenstva veľmi nezmenil. „Obliekala som si podobné veci, aké nosím normálne, len som si kupovala väčšie čísla,“ dodala.

Niekdajšia hviezda komediálneho hitu Protivné baby sa za Badera Shammasa vydala minulý rok. Dvojica sa zoznámila v roku 2019, herečka však totožnosť partnera istý čas tajila. Médiá následne vypátrali, že jej vyvoleným je práve Shammas, ktorý pôsobí vo vyššom manažmente bankovej spoločnosti Credit Suisse. V roku 2021 sa zasnúbili a o rok nato si povedali „áno“, manželia žijú v Dubaji.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #tehotenstvo #Lindsay Lohan