Vojvodkyňa Meghan – všetko, len nie tradičná žena panovníka! Čo o rodenej Američanke ešte neviete?

Keď si v roku 2011 viedol princ William k oltáru "dokonalú" Kate Middleton, už vtedy sa celý svet pýtal - a koho si vezme princ Harry?

29.06.2022 10:30
Britain Platinum Jubilee Foto: ,
Vojvodkyňa Meghan na ďakovnej bohoslužbe v londýnskej Katedrále svätého Pavla.
debata (3)

Po niekoľkých rokoch svet snúbenicu a neskôr manželku mladšieho z bratov spoznal – americkú herečku Meghan Markle. Od momentu, kedy sa Harry v roku 2017 s rozvedenou seriálovou hviezdou zasnúbil, sa z Meghan stala jedna z najsledovanejších žien sveta.

Princ Harry a Meghan počas ich návštevy Británie.
Harry a Meghan počas piatkovej  ďakovnej...
+6Vojvodkyňa Meghan na ďakovnej bohoslužbe v...

Meghan bola od prvého momentu všetko možné, len nie „tradičnou“ ženou panovníka. Nemá aristokratický pôvod, je rozvedená, herečka inej farby pleti, o tri roky staršia ako Harry.

Meghan sa stala nielen sledovanou hviezdou, ale aj terčom nenávisti. Psychický nápor, ktorý niesla ako nová členka kráľovskej rodiny na pleciach, napokon nezvládla a mladá rodina „utiekla“ z Británie najskôr do Kanady a potom zakotvila v Kalifornii. Len pred niekoľkými týždňami sa už ako dvojnásobná mama Meghan do Londýna vrátila, aby sa spolu s manželom zúčastnila na platinových oslavách kráľovnej Alžbety II. Ich pobyt v Británii však trval len pár dní, následne sa štvorčlenný rodina vrátila do svojho nového domova v USA.

Pozrite si medailón manželky princa Harryho: Meghan Markle – všetko, len nie tradičná žena panovníka

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Meghan Markle #mall.tv