Manžel bol dôrazne proti! Prezradila topmodelka Gisele Bündchen o domácom pôrode

Brazílska topmodelka Gisele Bündchen je od roku 2009 vydatá za hráča amerického futbalu Toma Bradyho a vychovávajú dve deti- syna Benjamina (12) a dcéru Vivian (9).

24.05.2022 11:00
Gisele Bündchen, Tom Brady Foto:
Gisele Bündchen a Tom Brady.
debata

Pri narodení syna však došlo medzi manželmi k nezhodám. Dôvod? Brady bol proti tomu, aby jeho polovička rodila doma. V šou „Man In The Arena“ slávny pár povedal:

„Bolo to náročné, pretože on nechcel, aby som absolvovala domáci pôrod,“ opísala modelka a dodala: „Povedal doslova: ‚V žiadnom prípade‘, ale ja som mu odpovedala: ‚Prepáč, to si nemôžeš vybrať, to je moje telo‘,“. Tom Brady svoj postoj medzi časom prehodnotil a v šou povedal: "Myslím si, že syna sme priviedli na svet tým najúžasnejším spôsobom.“

Gisele Bündchen, Tom Brady Čítajte viac Súťaž o najdokonalejší pár vyhráva... Krásna Brazílčanka a jej zbožňovaný športovec

Navonok má dvojica ukážkové manželstvo, no o problémoch v minulosti prehovoril sám Brady v rádiu ‚SiriusXM‘. „Gisele nebola šťastná,“ priznal Brady. "Napísala, že si myslí, že rodine nevenujem dostatok pozornosti a že uprednostňuje svoju športovú kariéru. Takisto to, že starostlivosť o ich spoločný domov leží na jej pleciach,“ priznal vtedy. Prezradil, že párová terapia im pomohla túto krízu prekonať.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Gisele Bündchen

+ Nie každý deň musí byť ten váš, to však neznamená, že zajtra nebude lepšie.
Urobili ste chybu, avšak nie je to...

+ Neberte všetko príliš vážne, začnite brať veci aj s nadhľadom.
Neverte všetkým reklamám, skrýva sa za nimi veľa...