Po Valábikovi na krásu Svarinskej reagoval aj Merčiak! Tajomstvo jej vzhľadu tkvie...

Kristína Svarinská o pár dní oslávi 32 rokov. Ten vek by jej však hádal málokto. V čom je tajomstvo jej vzhľadu? Tu je odpoveď...

07.05.2021 11:00
Kristína Svarinská Foto:
Herečka Kristína Svarinská.
7

Len pred pár týždňami sa množstva komplimentov dočkala slovenská herečka Kristína Svarinská z úst Borisa Valábika a Mariána Gáboríka. Valábik ju dokonca označil za najkrajšiu slovenskú herečku. Zdá sa, že 31-ročná hnedovláska, ktorá sa pred časom ukázala v hlavnej úlohe markizáckeho seriálu Najhorší týždeň môjho života, má ďalšieho obdivovateľa, ktorý má veľmi blízko k svetu športu. Ide o komentátora a moderátora Marcela Merčiaka. Ten Svarinskej zalichotil priamo pred kamerami súťažnej šou Čo ja viem, ktorej bola hosťom.

valábik - koláž Čítajte viac Najkrajšia slovenská herečka je... Valábik sa nevykrúcal, pred Svarinskou to priznal

„U ženy by sa to nemalo prezrádzať, ale ty osláviš o týždeň 32 rokov, no musím povedať, že stále vyzeráš o 10 rokov mladšia,“ odznelo z úst Merčiaka smerom k obsadzovanej herečke. „Ako to robíš?“, zaujímal sa. Polichotená Svarinská s úsmevom odpovedala: „Asi mám dobrý genofond, ale aj veľa spánku, zdravo sa stravujem, veľa sa smejem a trávim čas s ľuďmi, s ktorými mi je dobre.“ (video)

Zdroj: RTVS

Krásou, ale určite aj talentom zaujala Svarinská aj u našich českých susedov. V roku 2019 si zahrala v českom filme Teroristka po boku českých hviezd ako Iva Janžurová, Martin Hofmann či Tatiana Dyková. Na konte má tiež niekoľko rolí v rozprávkach – Sedem zhavranelých bratov či Najlepší priateľ.

Celú šou Čo ja viem, v ktorej sú hosťami Kristína Svarinská, Anna Jakab Rakovská a Marta Jančkárová si pozrite v piatok (7.5.) o 20.30 na Jednotke.

Kristína Svarinská v seriáli Najhorší týždeň...
Kristína Svarinská a Roman Poliačik v seriáli...
+4Kristína Svarinská v seriáli Hrobári.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
7 debata chyba
Viac na túto tému: #Marcel Merčiak #Kristína Svarinská

+ Ak sa necítite najlepšie, mali by ste s tým niečo začať robiť.
Dôverujte sami sebe a v seba samého, nepochybujte...

+ Zabudnite dnes na alkoholické nápoje, nechajte si to na iný deň.
Šťastie peniazmi nedosiahnete, myslite na iné...