Krásna, v ružových svadobných šatách! Witherspoon ako nevesta, oslávila výročie svadby

Keď sa pozriem späť, nemôžem uveriť, že to tak rýchlo ubehlo, spomína na spoločných 10 rokov s manželom slávna hviezda.

14.04.2021 15:00
Reese Witherspoon Foto: ,
Herečka Reese Witherspoon.
debata

Bola neskutočne nádherná, aj túto vetu si bezpochyby hovorili pozvaní hostia na svadbe oscarovej herečky Reese Witherspoon. Tá sa uskutočnila presne pred 10-timi rokmi a herečka je stále spokojne vydatá pani. Zaspomínala si na ňu na svojom Instagrame. Zverejnila aj svadobnú fotografiu, ktorá dokazuje, že populárna blondínka bola ako nevesta v jemnej ružovej viac než očarujúca.

„Oslavujeme 10 rokov manželstva s mojím drahým manželom! Aký výnimočný deň so všetkými našimi drahými priateľmi. Keď sa pozriem späť, nemôžem uveriť, že to tak rýchlo ubehlo! Myslím, že tak to chodí s troma deťmi, veľkou láskou, množstvom smiechu, nepretržitým cestovaním, toľkými psami a zábavnými dobrodružstvami,“ napísala Witherspoon.

Jej manželom sa pred 10-timi rokmi stal Jim Toth a záber z ich svadby vtedy zdobil aj titulku magazínu People. Jej vtedy 11-ročná dcéra Ava bola nevestinou malou družičkou. Pred oltár sa vtedy Witherspoon postavila v bledoružových šatách a závoji z dielne návrhárky Monique Lhuillier.

Jej prvým manželom bol herec Ryan Phillipe (1999 až 2008). V roku 1999 mu herečka porodila ich prvé spoločné dieťa, dcéru Avu. O päť rokov po nej porodila druhé dieťa, syna Deacona. Witherspoon je ešte mamou 9-ročného syna Tennesseho, ktorého otcom je Jim Toth.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Reese Witherpsoon