Briti už tipujú meno druhého potomka Harryho a Meghan! Dve najskloňovanejšie prekvapia

Len pred týždňom, presne 14. februára, oznámili princ Harry a vojvodkyňa Meghan svetu, že čakajú narodenie druhého potomka.

22.02.2021 11:00
meghan, harry Foto: ,
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na hrade Windsor so synom Archiem.

Ako informuje denník Mirror, na správu zareagovali aj stávkové kancelárie, v Británii sa už stávkuje na možné mená druhého dieťatka páru.

Britská sieť stávkových kancelárií „Ladbrokes“ už spustila stávky na meno potomka dvojice zo Sussexu. Za pár dní sa už vyprofilovali dve mená, ktoré sa tešia u stávkujúcich značnej obľube. Meno súrodenca ich prvorodeného Archieho (1), ktoré sa dostáva na tikety, sa začína na A – ide o mená Alfie a Alexandra.

Na zoznam obľúbených sa v spomínanej sieti dostali aj mená Elizabeth a Philip, po britskej kráľovnej a jej manželovi. Samozrejme, zvláštnemu záujmu sa teší aj dievčenské meno Diana. Ale komunita stávkujúcich nezavrhla ani mená ako Florence, Freddie, Arabella a Doria.

Už pri prvom potomkovi Harryho a Megahn Briti stávkovali na všetko možné, samozrejme, aj na mená. Medzi stávkujúcimi boli najčastejšie skloňované dievčenské mená ako Diana, Alice a Victoria, čo sa chlapčenských mien týka, išlo o Arthura, Jamesa alebo Edwarda. Kráľovský rodičia sa napokon rozhodli pre Archieho, ktorý medzi stávkarmi ani zďaleka nefiguroval.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Meghan

+ Nepreceňujte svoje fyzické možnosti, naozaj nezvládnete všetko.
Ukážte nadriadenému svoju potrebnosť vo firme,...

+ Nepite priveľa kávy, nerobí vám to dobre, zdravie je prvoradé.
Pracovné záležitosti počkajú na neskôr, teraz sa...