Nové foto monackej rodiny: Charlene očarí vzhľadom, jej malá dcérka sa chce na ňu podobať

21.01.2021 13:00

Rodinná fotografia pre dobrú vec! 42-ročnej princeznej Charlene to naozaj pristane, elegancia z nej srší.

Kniežací palác v Monaku zverejnil nový záber princa Alberta, princeznej Charlene a ich dvojičiek – princa Jacquesa a princeznej Gabrielly. Deti monackého páru oslávili 10. decembra šieste narodeniny.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa HSHMonaco (@hshmonacoworld)

Na zábere stojí Albert za svojou rodinou a má jednu ruku položenú na ramene svojej manželky, druhú na synovi Jacquesovi. Obaja majú oblečené rovnaké farebné tóny – oblek a ich kravaty sú v modrých odtieňoch. Charlene a princezná Gabriella síce nezvolili podobné šaty, ale zasa dcérka nasleduje svoju peknú mamu čo sa účesu týka. Obe majú blond ofiny sčesané do čela – malá princezná sa tak chce podobať na svoju mamu.

Charlene upúta vysoko elegantným bielym overalom a honosným zlatým náhrdelníkom. Jej outfit má nádych antiky a tento look 42-ročnej princeznej naozaj pristane, srší z neho elegancia.

Motív novej fotografie má poslúžiť dobrej veci – bude použitý na výrobu suvenírov, ktoré budú súvisieť s kniežacou rodinou a výťažok z ich predaja poputuje na charitatívne účely. Takýto záber štvorčlennej rodinky vzniká na rovnaké účely každý rok.

Princezná Charlene na zábere z Monaka s jej...
Princezná Charlene na zábere z Monaka s jej novým účesom. Autor: CRY-BEBERT / The Photo One / Profimedia

Keďže v decembri sa Charlene na verejnosti ukázala s novým účesom, kedy si nechala vyholiť polovicu hlavy, zverejnená rodinná fotografia vznikla zrejme ešte pred týmto radikálnym krokom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princezná Charlene #princ Albert
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...