Zoe Saldana a jej štíhla postavička? Tréning 3-krát týždenne, v strave žiadne podvádzanie

13.01.2021 13:00
Herečka Zoe Saldana predstavila v Miláne krátky...
Herečka Zoe Saldana. Autor: ,

Herečka Zoe Saldana (42) sa pýši super postavičkou, ktorú pyšne predvádza na červených kobercoch.

Pre magazín Shape však povedala, že jej tréningy sa musia zmestiť do 20 minút, na viac totiž nemá trpezlivosť. „Snažím sa cvičiť trikrát týždenne, ale nie tak, že si zvolím jeden stroj a na ňom som 30 minút. Ak robím veľa kardia, zvyčajne to znamená len to, že po zvyšok dňa ťahám nohy za sebou,“ opísala slávna hviezda. Ako si teda udržiava dvojnásobná mama štíhlu líniu? Aj takto: „Bežím na mieste 30 sekúnd, potom robím drepy a potom niekoľkokrát po sebe zodvihnem ťažkú medicimbalovú loptu, kým mi nezačne stúpať srdcová frekvencia,“ prezradila pre spomínaný magazín.

Zoe Saldana na gala podujatí  Baby2Baby v...
Zoe Saldana na gala podujatí Baby2Baby v Culver City. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Hviezda pochádzajúca z New Jersey sa však nespolieha len na cvičenie. Postavičku si udržiava aj vyváženou stravou. „Nemôžem pravidelne cvičiť, takže si to kompenzujem tým, že jem oveľa zdravšie. Keď už máte relatívne zdravé stravovacie návyky, vaše cvičenie sa môže stať hraním sa s vašimi deťmi či prechádzkami po okolí,“ dodala.

Teóriu stravovania, ktorá zahŕňa dni, kedy je dovolené jesť všetko (cheat days), neuznáva. „Neverím na cheat days, pretože neverím na diéty. Snažím sa svoje telo o nič nepripraviť, pretože v momente, keď jem pár dní len šaláty a bielkoviny, túžim po sacharidoch. Ale keď jem všetko v rovnováhe, menej myslím na jedlo a viac na všetko ostatné. Ide o to, aby sme žili, nie o to, aby sme jedli.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Zoe Saldana #dieťa #cvičenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesť hlavy bude spôsobená nesprávnym spánkom a vankúšom.
Zodpovednosť budete musieť zobrať na seba,...

+ So zdravým sa vyskytnú určité ťažkosti, ktoré budete dlhšie liečiť.
Plné pracovné nasadenie vás vyčerpá a...