Fanúšikovia majú jasno! Malý syn Williama a Kate je kópiou... Uhádnete?

16.12.2020 11:00
kate, william
Britský princ William a Kate sa v piatok večer s rodinou zúčastnili na vianočnom predstavení v Londýne. Autor: ,

Pred pár dňami sa kráľovská rodinka ukázala tak, ako sme ju doposiaľ nevideli.

Britský princ William a vojvodkyňa Kate sa s ich troma deťmi, synmi Georgeom a Louisom a princeznou Charlotte zúčastnili na vianočnom predstavení v Londýne. Čo však bolo výnimočné – bolo to po prvý raz, čo sa celá rodina prešla po červenom koberci. Zvláštnu pozornosť si preto vyslúžili práve tri ratolesti kráľovského páru, ktoré svoj veľký výstup na verejnosti zvládli na jednotku. Aj najmenší z trojice, princ Louis, prešiel po červenom koberci bez zaváhania, pozornosť venoval zeleným škriatkom, ktorí sa pohybovali tesne vedľa červeného koberca.

Vojvodkyňa Kate s malým princom Louisom.
Vojvodkyňa Kate s malým princom Louisom. Autor: SITA/AP, Aaron Chown

A práve princ Louis, ktorý v apríli oslávil 2. narodeniny, zaujal fanúšikov kráľovského páru. Možno aj preto, že spomedzi troch ratolestí Williama a Kate sa na verejnosti objavuje zatiaľ zriedka, čo je vzhľadom na jeho vek pochopiteľné.

Fanúšikom však udrela do očí podoba malého princa s jedným zo starších členov sledovanej rodiny. Ako upozorňujú na Instagrame, výraz tváre aj črty mal zdediť po otcovi 38-ročnej vojvodkyne, Michaelovi Middletonovi. 71-ročného otca vojvodkyne je z času na čas vidieť na verejnosti po boku svojej sledovanej dcéry. Ale jeho fotografiu z mladých čias zverejnila aj sama Kate na Instagrame Kensingtonského paláca pri príležitosti Dňa otcov (prekliknite šipkou). Čo si o podobnosti malého princa so svojím starým otcom myslíte vy? Podobajú sa? Hlasujte!

Vojvodkyňa Kate a jej otec,  Michael Middleton,...
Vojvodkyňa Kate a jej otec, Michael Middleton, na archívnej snímke. Autor: Kensingtonský palác/Instagram
Britský princ William sa v piatok večer s celou...
Britský princ William a Kate sa v piatok večer...
+2Vojvodkyňa Kate a princom  Louisom a princeznou...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku