Mariah Carey o sviatkoch: Bol to taký ťažký rok, urobme si aspoň slávnostné Vianoce

14.12.2020 11:00
Speváčka Mariah Carey na zábere z programu...
Speváčka Mariah Carey na zábere z programu Mariah Carey's Magical Christmas Special. Autor:

Jej hit "All I Want For Christmas Is You" už tradične patrí k Vianociam. Pre rok 2020 sa dokonca spojila s dvojicou slávnych kolegýň, s Jennifer Hudsonovou a Arianou Grande, aby pripravili pre fanúšikov netradičnú verziu hitu Oh Santa.

51-ročná speváčka Vianoce miluje a každý rok si ich vychutnáva takmer rozprávkovo – aj s jej 9-ročnými dvojičkami, Moroccan a Monroe. Carey ich každoročne trávi spolu s rodinou v Colorade, na mieste, kde je vždy sneh – ako prezradila pre magazín Elle.

„Každý rok cestujem na miesto, kde je sneh a kde sú soby. Príde Ježiško a trávi čas s deťmi,“ priznala v rozhovore a dodala: „Mimochodom, aj keby som nemala deti, trávila by som Vianoce presne takto.“ Je to aj preto, že ako dieťa si krásne Vianoce nikdy neužila. „V našej rodine to bolo zložité. Vždy som túžila prežívať počas Vianoc príjemné chvíle, ale niekto to vždy doslova zruinoval,“ opísala už viackrát speváčka.

Tento rok je však iný – aj pre pandémiu bude veľa ľudí prežívať Vianoce inak, než sú zvyknutí. „Bol to taký ťažký rok a aj preto cítim, že ľudia potrebujú slávnostný okamih. Na každom rohu nám hovoria: 'Nemôžete byť spolu, môžete oslavovať, toto je zrušené, tamto je zakázané,“ hovorí Mariah v rozhovore pre Elle.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey)

A preto dodáva: „Tento rok som naše Vianoce ozvláštnila myšlienkou: ‚Poďme to urobiť slávnostne, nech už to bude, ako bude.‘ Ak niečo pripravujete s nádejou, stane sa to, čo si želáte.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vianoce #Mariah Carey
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Je načase prestať s vašim zlozvykom, škodí to nadmieru vášmu zdraviu.
Skúste investovať rozumne, zúročí sa...

+ Odložte mobilné telefóny a vypnite televíziu, váš zrak trpí.
Peňazí máte dosť, rozumne ich investujte, o...