Krásne dcéry kráľovnej Letizie opäť pred objektívmi! Takto sa vyparádili

14.10.2020 11:00

Princeznú Leonor (14) a princeznú Sofiu (13) je na verejnosti vídať čoraz častejšie.

V posledných mesiacoch španielsky kráľ Felipe (52) a kráľovná Letizia (48) brali ich dve dcéry – princeznú Leonor (14) a princeznú Sofiu (13), pomerne často na rôzne verejné vystúpenia.

Princezná  Leonor (vpravo) a princezná Sofia...
Princezná Leonor (vpravo) a princezná Sofia počas vojenskej prehliadky v Madride. Autor: Profimedia

Práve tento týždeň bude pre obe tínedžerky naozaj rušný, 12. októbra sa začali podujatia k španielskemu národnému dňu v Kráľovskom paláci v Madride. Princezné okrem iného sledovali spolu s rodičmi vojenskú prehliadku.

Zľava: Princezná Sofia, princezná Leonor,...
Zľava: Princezná Sofia, princezná Leonor, španielsky kráľ Felipe a kráľovná Letizia počas vojenskej prehliadky v Madride. Autor: SITA/AP, Kiko Huesca

Následne odcestujú do Astúrie, v hlavnom meste regiónu, v Oviede, sa kráľovská rodina zúčastní udeľovania cien „Princess of Asturias Awards“. 16. októbra to bude práve Leonor, kto privíta predsedov poroty, členov správnej rady nadácie „Princess of Asturias Foundation“ a vyhlási tohtoročných víťazov.

Španielsky kráľ Felipe (52) a kráľovná Letizia...
Španielsky kráľ Felipe (52) a kráľovná Letizia počas vojenskej prehliadky v Madride. Autor: SITA/AP, Kiko Huesca

Počas podujatia v Madride mala 14-ročná Leonor na sebe béžový svetrík s krátkymi rukávmi a širokú bledomodrú sukňu. Jej mladšia sestra zvolila tmavomodré nohavice a slávnostnú bielu blúzku s mašľou a stuhou vpredu. Kráľovná Letizia žiarila v červenom kabátiku značky Verela.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#princezná Sofia #princezná Leonor
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Čaká vás pokojný a ničím nerušený deň, tak si ho nepokazte stresom.
Nezanedbávajte priateľstvá, ktoré...

+ Nájdete vhodné cvičenie, ktoré vás dostane do harmonického stavu.
Neseďte na peniazoch, uložte ich v...