Prišiel o vlasy, pribudli vrásky, šarm zostal... prečo je William stále miláčik žien?

, 28.05.2020 07:00

Za posledné roky sa výrazne zmenil. Z mladého muža s hanblivým pohľadom a nezameniteľným úsmevom sa stal trojnásobný otec, na ktorého pleciach leží záväzok z budúcnosti. Riadiť monarchiu. Ale ani to nevzalo princovi Williamovi šarm.

Princ William na zábere z roku 2005 - s ešte...
Princ William na zábere z roku 2005 - s ešte pomerne bujnou hrivou a za slobodna. Autor: SITA/AP, CHRIS ISON

Starší z dvojice synov princa Charlesa a zosnulej princeznej Diany, ktorý je zároveň v poradí druhým následníkom britského trónu po svojom otcovi, oslávi už budúci mesiac 38. narodeniny. Je vysoko nepravdepodobné, že by zasadol na britský trón skôr ako dekádu či dve – vzhľadom na dlhovekosť jeho predkov pokojne aj tri. Ale napriek tomu je na Williama upretý zrak verejnosti a pozornosť celého sveta.

Kedysi bol miláčikom médií (a tiež idolom žien) najmä jeho mladší brat Harry. Imidž zlého chlapca, ktorý sa nestránil nejedného škandálu, mu pridával v očiach žien na atraktivite. Dnes, keď je Harry v chomúte a vzal si manželku, ktorá nie je každému po vôli, opäť nastala chvíľa jeho staršieho brata.

Napriek tomu, že princ William je dnes trojnásobným rodičom, ktorému už stihla vypadať väčšina vlasov na temene hlavy (snáď nie kvôli deťom!), je aj vzorom pre mnoho žien či mužov v rodnej krajine a vo svete.

Princ William na zábere z marca 2020.
Princ William na zábere z marca 2020.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Phil Noble

Zaujme jeho súdržnosť a vrúcnosť k manželke Kate, ktorá je rovnako v rodnej krajine milovanou persónou. Atraktívna je jeho stabilita a pokoj, ktorý z neho vyžaruje. To, čo by kedysi nejedna žena označila za „suchárstvo“, sa s pribúdaním veku javí ako zmysel pre hodnoty a usporiadanosť. William je v očiach mnohých symbolom milujúceho partnera, ktorý chráni svoju rodinu a dokáže jej zabezpečiť podporu.

Pri tom všetkom nestráca humor a zároveň ani zodpovednosť, ktorú často realizuje v spoločenských otázkach – angažovaním sa v charite či priamej pomoci a stretnutiach s ľuďmi. Nejaký ten mráčik na jasnom nebi by sa, samozrejme, našiel. Ale to konieckoncov u každého z nás. Ako sa menil princ William rokmi, si pozrite v našej galérii.

Princ William
		(vľavo), jeho brat Harry a
		ich...
Záber z roku 1995:
		Princezná Diana so
		synmi...
+11So synmi princom Harrym
		(vpredu) a Williamom
		na...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#sexepíl #šarm #princ William #ako sa menil
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku