Rok narodenia: 1965! Brooke Shields či Liz Hurley vek poľahky oklamú

23.05.2020 12:00

Vek 55 - pre niekoho veľa, pre iného málo. Pozrite sa na slávne dámy, ktoré sa pýšia práve týmto vekom.

Brooke Shields

Už o pár dní, 31. mája, oslávi americká hviezda Brooke Shields 55 rokov. Slávu je priniesol film Modrá lagúna (1980), v ktorom si zahrala ako 15-ročná. Hollywoodska hviezda je mamou dvoch dcér, Grier (15) a Rowan (18), ktorých otcom je jej manžel, scenárista Chris Henchy. Za neho je vydatá od roku 2001. Jej prvým manželom bol tenista Andre Agassi, ich vzťah sa však neskončil práve najlepšie, žili spolu v rokoch 1997 až 1999.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

another blue lagoon #doradobeachreserve #rcreserve

Príspevok, ktorý zdieľa Brooke Shields (@brookeshields),

Liz Hurley

10. júna sfúkne na torte 55 sviečok aj britská kráska Elizabeth Hurley. Niekdajšia partnerka herca Hugha Granta a mama 18-ročného syna Damiana je na Instagrame sledovanou celebritou, ktorá uchvacuje telom. Jej častým odevom sú práve bikiny, v ktorých vyzerá aj ako päťdesiatnička priam božsky.

Julia Ormond

55 rokov oslávila v januári. Diváci si ju pamätajú najmä vďaka filmom Sabrina (1995) či Legenda o vášni (1994). Anglická herečka, ktorú na plátne charakterizovali aj jej bohaté kučeravé vlasy, bola vydatá za aktivistu Jona Rubina, s ktorým má jedno dieťa. Manželstvo jej v roku 2008 stroskotalo.

Herečka Julia Ormond.
Herečka Julia Ormond. Autor: SITA/AP, Rich Fury

Diane Lane

Aj rodená Američanka Diane Lane sa už pýši číslom 55. Lane patrí k tým hviezdam Hollywoodu, ktoré sa hlásia k prirodzenosti. Napriek pribúdajúcim vráskam je na červených kobercoch očarujúca. Postavičku ako lusk si udržiava jogou, ktorú cvičí pravidelne, k fanúšičkám diét nikdy nepatrila.

Diane Lane na párty po udeľovaní Oscarov, ktorú...
Diane Lane na párty po udeľovaní Oscarov, ktorú usporiadal Elton John a jeho nadácia boja proti AIDS. Autor: SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Brooke Shields
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku