Skryť sa doma pred deťmi? Nemožné, prezrádza Jessica Alba

20.05.2020 11:00
Herečka Jessica Alba prišla na párty magazínu...
Herečka Jessica Alba. Autor: ,

Jessica Alba je trojnásobnou mamou a aj ona si občas potrebuje vydýchnuť a mať čas len pre seba.

39-ročná herečka to robí originálne – pred deťmi sa schová sa domčeka, ktorý je určený na prenajímanie. V rozhovore pre „E!News“ priznala, že v čase koronakrízy, kedy sú všetci doma, sa práve takto potrebuje trocha odreagovať.

Na otázku, či má doma miesto, kde by mohla na chvíľu uniknúť, odpovedala: „Nikde v dome. Mám na to nájomný domček. Nemôžem deťom uniknúť. Nájdu ma v kúpeľni, vo vani, v kúte. Nemôžem sa pred nimi skryť,“ opísala 39-ročná hviezda a zároveň úspešná podnikateľka.

V spoločnom rozhovore Alby s herečkou Gabrielle Union zasa priznala, že ona také miesto má. „Pre mňa je takým miestom kúpeľňa. Vďaka bohu, že majú rešpekt aspoň pred záchodom,“ opísala s úsmevom Union. Tá je 4-násobnou mamou – spolu s manželom, Dwyane Wadeom, vychovávajú jedno spoločné dieťa, dcérku, herečka je zároveň nevlastnou mamou jeho troch synov z predošlých vzťahov.

Alba žije v 12-rokov trvajúcom manželstve s producentom Cashom Warrenom, s ktorým sa stretla v roku 2004 počas nakrúcania filmu Fantastická štvorka, o štyri roky neskôr sa pár zosobášil v Los Angeles. Spolu vychovávajú tri ratolesti – na Silvestra 2017 priviedla na svet zatiaľ ich posledného potomka, syna Hayesa. Okrem toho už manželia vychovávali dve dcéry – Honor Marie (11) Haven Garner (8).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jessica Alba #Gabrielle Union
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...