David Beckham prezrádza: Prečo som sa zaľúbil do Victorie!

, 10.03.2020 15:00
David Beckham a Victoria Beckham na zábere z...
David Beckham a Victoria Beckham na zábere z roku 2008 v Los Angeles. Autor: ,

Pár tvoria viac ako 23 rokov: Zdá sa, že David a Victoria Beckhamovci sú spolu veľmi šťastní. Futbalista prezrádza, čo sa mu na svojej manželke najviac páčilo.

Prvá pusa či pohľad?

Aj vy sa občas pýtate, od akého časového bodu sa ľudia skutočne zamilujú? Je to ten prvý najhlbší pohľad? Prvá pusa? Alebo nejaká skutočne pekná veta? Pravdou je, že radi čítame a počúvame o ľuďoch (aj celebritách), ktorí sa dajú dokopy, sú spolu šťastní a zaľúbení… Je to presne 23 rokov, odkedy sa dal dokopy profesionálny futbalista s exspeváčkou skupiny Spice Girls.

Zamiloval som sa…

Pred niekoľkými dňami prezradil David tajomstvo. 44 ročný muž si zaspomínal. Vďaka starému videozáznamu z roku 1999, ktorý zachytáva párik na gauči, ukázal dlhoročnú lásku k svojej manželke. Na otázku, prečo sa do Victorie zamiloval, odpovedal: „V tomto prípade nemôžem menovať len jednu vec. Bolo to jednoducho všetko, kompletný balík, do ktorého som sa zamiloval.“

Milujem ťa, David!

Vzápätí zdieľala spomínané video aj Victoria, so slovami: „Také zlaté! Milujem ťa, David!“ Pár má spolu štyri deti: Brooklyn (20), Romeo (17), Cruz (15) a Harper Seven (8).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šťastie #prvý pohľad #láska #David Beckham #bozk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...