Kate zatúžila po zmene účesu! Hnedú hrivu má viditeľne kratšiu

06.03.2020 09:00
Kate
Vojvodkyňa Kate s viditeľne kratšími vlasmi - počas návštevy v Dubline. Autor:

Hoci na radikálne zmeny, čo sa účesu týka, si trojnásobná mama netrúfa, pár centimetrov predsa len obetovala.

Vojvodkyňa Kate počas návštevy Írska prekvapila aj novým zostrihom. Hnedé husté vlasy mala viditeľne kratšie. Dlhšie vlasy naposledy ukázala v Londýne počas návštevy divadelného predstavenia „Dear Evan Hansen“. Vtedy si vlasy nechala rozpustené a upravené do jemných vĺn.

Vojvodkyňa Kate ešte s dlhými vlasmi - počas...
Vojvodkyňa Kate ešte s dlhými vlasmi - počas návštevy divadla koncom februára. Autor: SITA/AP

Počas prvého dňa jej návštevy Dublinu nebola zmena účesu až taká viditeľná, keďže vojvodkyňa mala vo vlasoch hrubú čelenku a vlasy jej tak nelemovali tvár, ale padali dozadu na chrbát.

Nasledujúci deň sa však už jej zostrih nedal prehliadnuť. Počas návštevy v charitatívnom centre na liečbu a prevenciu duševných chorôb v Dubline bol nový účes vojvodkyne jasne viditeľný – keďže vlasy mala rovné a rozpustené. Bolo zrejmé, že z dĺžky jej ubudlo pár centimetrov. Manželka princa Williama tak zrejme zatúžila po zmene, i keď na niečo radikálnejšie si doteraz netrúfla.

Vojvodkyňa Kate s viditeľne kratšími vlasmi -...
Vojvodkyňa Kate s viditeľne kratšími vlasmi - počas návštevy v Dubline. Autor: SITA/AP

Takmer rovnakú dĺžku vlasov už predviedla aj v roku 2017, kedy jej z jej dlhých hnedých vlasov ubudlo ešte o čosi viac centimetrov. Vtedy sa novým zostrihom pochválila na slávnom Wimbledone.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #vlasy #účes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku