Dara Rolins a ženy jej života? Mám ich veľa, milujem ženskú energiu

, 07.02.2020 07:00

Mnoho médií rieši život speváčky Dary Rolins v súvislosti s mužmi. Nepochybne, mala ich vo svojom súkromí už dosť. Ale opäť priznala, že ešte možno dôležitejšie sú pre ňu ženy.

Speváčka Dara Rolins na archívnom zábere.
Speváčka Dara Rolins na archívnom zábere.

„Mám okolo seba naozaj veľa inšpiratívnych žien. Vlastne by bolo asi nefér menovať len jednu, lebo by som klamala, ak by som povedala, že to je iba ona,“ uviedla na štvrtkovej tlačovej konferencii speváčka, ktorá prišla podporiť ženy so zaujímavým životným príbehom a zároveň predstaviť novú líniu kozmetiky.

„Milujem ženský svet a ženskú energiu. A nemusí to byť ani niekto, kto má úspech, o ktorom sa píše. Mám okolo seba veľa žien, ktoré obdivujem len preto, lebo sú svojou rýdzosťou ženy. Starajú sa, milujú, vychovávajú deti. Vedia objať, vedia navariť, prídete k nim domov a všetko tam vonia a svieti. To je niečo, čo je len v našej moci, ženskej moci,“ skonštatovala pred novinármi Dara Rolins, ktorú často vídať v ženskej spoločnosti. Aj v tej šoubiznisovej.

Medzi dobré kamarátky Dary Rolinsovej (vpravo)...
Medzi dobré kamarátky Dary Rolinsovej (vpravo) zo šoubiznisu patrí aj fotografka Petra Ficová (vľavo) a bývalá tenistka Dominika Cibulková.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Lucie Urban

Tam má podľa vlastných slov množstvo priateliek, ktorým občas svet krivdí. „Sú to dámy, ktoré sú známe, sú krásne a často sa im prisudzuje len to, že sú povrchné a riešia look a dizajn a len svoj úspech a slávu – ale sú to ženy, ktoré sú veľmi inšpiratívne a užitočné svetu aj v iných súvislostiach,“ vyhlásila Rolins.

Čo je na nich skvelé, že často ani necítia potrebu hovoriť o tom, že niekomu pomáhajú, pokračovala. „Jednoducho pomáhajú, sú empatické, posielajú peniaze na správne miesta. To všetko je pre mňa veľmi inšpiratívne a takých žien je okolo mňa naozaj veľa,“ poznamenala bratislavská rodáčka, ktorá však žije v susednom Česku.

Iba pred pár dňami sa vrátila zo svojej tradičnej novoročnej dovolenky na Bali, kde tiež veľmi často lieta s blízkymi kamarátkami. K nim patria aj jej tanečnice, ktoré ju sprevádzajú na vystúpeniach, no dokážu ju vypočuť aj v súkromí. Spevácka hviezda ich označila za loajálne, krásne a talentované. „Mať takýchto žien okolo seba hneď šesť, to je skrátka úlet,“ komentovala s úsmevom blondínka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#žena #príbeh #pomoc #loajalita #kamarátky #inšpirácia #Dara Rolins
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...