Krásna Michelle Hunziker a jej tipy pre šťastný život! Naladíte sa na jej vlnu?

, 10.01.2020 13:00
Michelle Hunziker
Moderátorka Michelle Hunziker. Autor:

Slávna moderátorka a trojnásobná mama žiari spokojnosťou všade, kde sa objaví. Aké sú jej tipy pre šťastný život?

Vyrovnanosť

Netreba tlačiť na pílu. „To krásne v živote, ako aj láska, prídu, keď to najmenej čakáte. Skôr, než začnete nariekať nad tým, čo všetko nemáte, zamyslite sa nad tým, čo všetko máte. Vyrovnanosť je recept na šťastie,“ opísala známa moderátorka pre nemecký web wunderweib.

Byť tu pre druhých

Podľa nej netreba stáť neustále v strede diania a sústreďovať sa na seba. „Snažím sa ľudí potešiť, priviesť ich na lepšie myšlienky, moju zlú náladu nepotrebujú vnímať. Naopak, ak máte radosť vy, budú ju mať aj tí okolo vás.“

Pohyb

Trojnásobná mama bola v pohybe od detstva: „Behala som, plávala… Ak sedím, už mi to ‚trhá‘ nohy. Aby som cítila, že som nažive, musím sa hýbať,“ opísala Hunziker.

Odvaha

„Smiať sa životu priamo do tváre, to pomáha. Keď zisťujem, že môj strach rastie, začnem bojovať. Ako to funguje? Zariskujem, skúsim niečo nové, nestiahnem sa len preto, že by to nemuselo vyjsť.“ Tento prístup jej dodáva sebavedomie.

Zvedavosť

Zostať aj s pribúdajúcim vekom zvedavou, je podľa peknej blondínky pre spokojný život naozaj užitočné. „Ľudí robí zvedavosť šťastnými. Nová práca, zaujímavé cesty…,“ opísala pre spomínaný web.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#tipy #pohyb #odvaha #Michelle Hunziker
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prenesie sa na vás negatívna energia, obklopujete sa nesprávnymi ľuďmi.
Priaznivé finančné podmienky sa...

+ Doprajete si poobedňajší spánok, čo vám veľmi prospeje.
Finančné prostriedky sa môžu síce objaviť, ale...