Kristína Tormová opisuje, aké je to pre zmenu čakať iba jedno dieťa

14.12.2019 12:30
Kristína Tormová
Kristína Tormová (Farkašová). Autor:

Kristína Tormová vo svojej novinke Budem mama prezradí, aké je to "tehotnieť" a čakať pre zmenu iba jedno dieťa.

Kristína Tormová vydala niekoľko úspešných knižiek. Aj vďaka nim sa stala najznámejšou slovenskou mamou. Je nielen spisovateľkou a herečkou, ale predovšetkým mamou dvojičiek Ely a Matildy a syna Alanka. Mamou, ktorá propaguje materstvo so všetkými jeho pozitívami aj negatívami. Ukazuje ženám reálny obraz života modernej matky s veľkou dávkou humoru, „nadsázky“ a sebairónie.

Jej prvé dve knihy Som mama a Stále som mama sa stali bestsellermi. Na motívy tej prvej z nich bol nakrútený aj rovnomenný televízny seriál. Tento rok tesne pred Vianocami predstaví trojnásobná mama Kristína Tormová knihu o tehotenstve – Budem mama.

O čom je kniha Budem mama?

Tehotenstvo je najkrajšie obdobie v živote ženy. Povedal asi nejaký pán, ktorý netuší, aké je to byť grckajúcim mrožom so sloními nohami, unavený ako blázon, pretože má v tele dve srdcia, prípadne viac. Ale je možné, že mu to nahovorila jedna zázračná bytosť, ktorá dokáže vytvoriť vo svojom bruchu naozajstného voňavého človiečika a nazývajú ju mama. Toto je knižka napísaná počas spomínaného nekomfortne zázračného obdobia, ktoré odštartovala láska Skororodičov. Je určená pre všetky Skoromamy, ktoré obľubujú debaty na rovinu, humor a seba.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Kristína Tormová #Budem mama
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Skončíte s prejedaním a zbavíte sa sviatočných kilogramov z decembra.
Zvýšenie platu vám nemusí zaručiť...

+ Bolesti hlavy nie sú spôsobené kolísavým tlakom, ale prepracovanosťou.
Vaše úspechy hovoria za všetko,...