Hladučké tváre hviezd, ktoré tento rok oslávili 50! Prezrádzajú ich len vrásky okolo očí

09.12.2019 07:00

Narodili sa v roku 1969 a tento rok sa z nich stali päťdesiatničky. Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Renée Zellweger, Catherine Zeta-Jones a Cate Blanchett predvádzajú svoje tváre pred objektívmi neustále. Ktorá z nich vyzerá najprirodzenejšie? Hlasujte!

Cate Blanchett

Krásna a dvoma soškami Oscara ovenčená rodáčka z Austrálie prekročila okrúhlu 50-ku v máji. Vďaka nádhernej tvári a sošnému vysokému telu je ozdobou každého červeného koberca. Jemnú bledú pokožku má takmer dokonalú, pri úsmeve sa jej objavia len vrásky okolo očí.

Cate Blanchett.
Cate Blanchett. Autor: SITA/AP

Renée Zellweger

V apríli sa slávna predstaviteľka Bridget Jonesovej prehupla cez magickú päťdesiatku. A hoci boli v jej živote chvíle, kedy to s botoxom prehnala a pomaly sa na seba už ani nepodobala, dnes je opäť sama sebou. Výrazné vrásky však nezdobia ani tvár tejto slávnej blondínky, vek naznačujú len vejáriky okolo očí.

Renée Zellweger.
Renée Zellweger. Autor: SITA/AP

Catherine Zeta-Jones

Medzi päťdesiatničky sa dostala len pred nedávnom, okrúhle narodeniny oslávila koncom septembra. Herečka s výraznými tmavými očami aj vlasmi si svoju povestnú iskru zachováva stále, mladistvý šarm podčiarkuje jej krásna hriva. Jej tvár síce starne, ale o výrazných vráskach nemožno hovoriť.

Catherine Zeta-Jones.
Catherine Zeta-Jones. Autor: SITA/AP

Jennifer Aniston

Oficiálne sa stala päťdesiatničkou vo februári, jej hladká pokožka to však rozhodne neprezrádza. Zopár vrások okolo očí nepopiera, tie jej však z krásy neuberajú. Podľa jej vyjadrení zdedila dobré gény po svojom otcovi: „Môj otec je 100-percentný Grék. Má po osemdesiatke a nemá takmer žiadne vrásky. A to isté bolo u mojej babičky, ktorá sa dožila 95 rokov.“

Jennifer Aniston.
Jennifer Aniston. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Jennifer Lopez

Rodáčka z Bronxu dlhodobo popiera plynutie času. Jej pleť vyzerá akoby patrila o dvadsať rokov mladšej žene, hoci Lopez oslávila päťdesiatku v júli. Bronzová pokožka stále dýcha sviežosťou a pri Lopezovej je priam dokonale hladká.

Jennifer Lopez.
Jennifer Lopez. Autor: SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vrásky #starnutie #Renée Zellweger #Jennifer Lopez #Jennifer Aniston
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prechladnutiu predídete, ak zvýšite príjem vitamínu C.
Pozor na vzťahy na pracovisku. Rozumné bude...

+ Potrebujete relax, zabudnite na prácu a povinnosti a zoberte si voľno.
Pochopíte, že práca nie je len o...