Miranda Kerr priznala, čo má na svojej tvári umelé! A odporúča to aj iným ženám

10.10.2019 15:00
Miranda Kerr
Miranda Kerr na podujatí značky Louis Vuitton v Beverly Hills. Autor: ,

Slávna modelka sa už čoskoro stane trojnásobnou mamou a času nazvyš nemá.

36-ročná rodená Austrálčanka patrí medzi najkrajšie ženy planéty. Vychytená modelka sa už čoskoro stane trojnásobnou mamou a tak ani ona nemá času nazvyš. Aj preto je fanúšičkou umelých mihalníc, ktoré nielenže priznáva, ale navyše aj odporúča iným ženám.

„Mám umelé riasy, čo je skvelá cesta, ako ráno ušetriť kopec času,“ opísala niekdajšia manželka hviezdneho Orlanda Blooma pre Vogue.co.uk. Zároveň prezrádza tipy jej starostlivosti o pokožku. „Sérum vitamínu C nielenže úžasne vonia. Pri jeho aplikácii nezabudnite ani na krk. Séra a hydratačné krémy si do pokožky vmasírujem pomocou prstov, aby som si zároveň robila aj lymfodrenáž,“ opisuje kráska, ktorá má vlastnú značku bio kozmetiky KORA Organics.

Modelkin druhý manžel, milionár a spoluzakladateľ aplikácie Snapchat, Evan Spiegel, je otcom jej druhého potomka, Harta. Čoskoro sa im narodí druhý spoločný potomok. Okrem toho má Kerr s hercom Orlandom Bloomom 8-ročného syna Flynna.

Kerr bola za Blooma vydatá v tokoch 2010 až 2013. Bloom je aktuálne zasnúbený so speváčkou Katy Perry (34). Slávny pár sa zasnúbil na Valentína tento rok a svadba by mala byť už v decembri.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Miranda Kerr #mihalnice
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj vaše telo si zaslúži dostatok času na uzdravenie, doprajte mu to.
Pozor na nákladné investície, dobre...

+ Problémy s trávením nevyriešite diétou na jeden deň, poraďte sa s lekárom.
Dosiahnete všetko čo si...