Krásna Michelle Hunziker zmenila účes! Pozrite si jej premenu

, 20.09.2019 09:00

Slávna blond moderátorka zatúžila po zmene, nechala si ostrihať ofinu.

Blond vlasy sú dlhé roky poznávacím znamením slávnej moderátorky Michelle Hunziker, rodáčky zo Švajčiarska. Hviezdou je nielen v Nemecku, ale najmä v Taliansku, kde momentálne žije. V Miláne vychováva spolu so svojím manželom, Tomasom Trussardim, dve dcéry.

Moderátorka Michelle Hunziker v Benátkach ešte...
Moderátorka Michelle Hunziker v Benátkach ešte s účesom, na ktorý sme roky zvyknutí - bez ofiny. Autor: Reuters, PIROSCHKA VAN DE WOUW

Svojím vzhľadom udivuje 42-ročná blondínka neustále. Tento raz to však nie je jej špičková postava, ale účes, ktorý zaujal. Niekdajšia manželka talianskeho speváka Erosa Ramazzottiho sa totiž rozhodla pre zmenu. Nie, svojich dlhých blond vlasov sa nevzdala, ale nechala si ostrihať ofinu. Účes s názvom „ponny“ nosí napríklad aj Heidi Klum.

Len pred nedávnom sa ešte tak, ako ju roky poznáme, objavila na červenom koberci počas filmového festivalu v Benátkach. Vlasy vtedy nosila hladko učesané na cestičku alebo rozpustené, ofinu ešte nemala. Na svojom Instagrame zverejnila sexi štyridsiatnička aj cestu k tomuto účesu, pričom pred návštevou kaderníka priznala, že sa výsledku bojí. Ako sa vám Hunziker s ofinou páči? Hlasujte!

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neponocujte, aj vy si potrebujete oddýchnuť na ďalší deň.
Ak sami nie ste spokojný so svojou prácou,...

+ Dbajte na svoju hygienu a častejšie si začnite umývať ruky.
Neskladujte peniaze na bažnom účte, informujte...