Premeny šik Francúzok v Benátkach! Večerná kontra denná móda

07.09.2019 08:00

Ako sa vo festivalových Benátkach predviedli francúzske rodáčky Lily Rose Depp , Juliette Binoche, Catherine Deneuve a Anais Demoustier? Pozrite sa!

Juliette Binoche

Herečka Juliette Binoche v Benátkach.
Herečka Juliette Binoche v Benátkach. Autor: SITA/AP

55-ročná francúzska herečka Juliette Binoche sa v Benátkach predviedla hneď v úvode, keď novinárom počas tlačovej konferencie predstavila snímku La Vérité. Zatiaľ, čo na poobedňajšie stretnutie zvolila výrazné široké nohavice v štýle 70-tych rokov, na večernú premiéru dorazila v bielej róbe z dielne Armani Prive.

Anais Demoustier

Herečka Anais Demoustier v Benátkach.
Herečka Anais Demoustier v Benátkach. Autor: SITA/AP

Nežná herečka priviezla do festivalových Benátok snímku Gloria Mundi. Na tlačovú konferenciu prišla 31-ročná hnedovláska v širokých nohaviciach lososovej farby, ku ktorým zvolila jemnú blúzku rovnakej farby. Večerná premiéra sa už niesla v znamení jemnej bielej – padavý strih šiat s dlhými rukávmi pôsobil slávnostne a herečka, ktorá si na večer nechala rozpustené vlasy, vyzerala priam étericky.

Lily Rose Depp

Herečka Lily Rose Depp  v Benátkach.
Herečka Lily Rose Depp v Benátkach. Autor: SITA/AP

20-ročná rodáčka z Francúzska priviezla do Benátok novinku The King, v ktorej si zahrala jednu z rolí. Ako tvár značky Chanel si na stretnutie s novinármi obliekla práve model spomínanej značky – šaty v lososovej farbe. A Chanel si obliekla aj na večernú premiéru snímky, išlo o ľahučký model – v oboch šatách mala odhalené ramená a dekolt.

Catherine Deneuve

Herečka Catherine Deneuve v Benátkach.
Herečka Catherine Deneuve v Benátkach. Autor: SITA/AP

75-ročná Francúzska ozdobila svojou prítomnosťou už úvodný deň festivalu. Na tlačovej konferencii k snímke La Vérité sa objavila v čiernych čipkovaných šatách v dĺžke tesne pod kolená, v ktorých pôsobila naozaj elegantne. Tento look vymenila počas večernej premiéry za priam divadelný červeno-čierny model, pod ktorý bol podpísaný Jean Paul Gaultier.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#MFF Benátky #Lily Rose Depp #Juliette Binoche #Catherine Deneuve
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite robiť veci, na ktoré ste pred tým nemali čas, pokúste sa začať športom.
Mali by ste myslieť na...

+ Dbajte na svoj zrak, nenechajte si ho viac pokaziť.
Robte hlavne to, čo vás baví, nestrácajte čas niekde,...