Výrazné obmedzenie cukru aj zelené smoothie! Tu sú diétne tipy hviezd

06.08.2019 11:00
Debra Messing
Herečka Debra Messing. Autor: ,

Ako sa nadbytočných kilogramov zbavili speváčka Missy Elliott či herec Chris Pratt?

Debra Messing
Seriálová hviezda priberala vďaka tomu, že ju často prenasledoval vlčí hlad, ktorý ju „nútil“ zjesť čokoľvek sladké či slané. Pre rýchle a spoľahlivé zasýtenie si preto začala pravidelne na raňajky mixovať zelené smoothie z kapusty, špenátu, uhorky a zeleru. Slávna ryšavka nápoj ešte dochucuje zázvorom a citrónom. Ako uviedla, smoothie „nakopne“ jej spaľovanie tukov a zároveň je bombou pre imunitný systém. Vďaka tomuto rannému drinku už nemá potrebu siahnuť po sladkostiach.

Missy Elliott

Speváčka Missy Elliot.
Speváčka Missy Elliot. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Výrazným obmedzením príjmu cukru sa speváčke podarilo zhodiť 15 kilogramov. Ako prezradila na svojej stránke, 4 mesiace vydržala bez sladených nápojov, ktoré nahradila vodou. Okrem toho vylúčila zo stravy aj všetky výrobky z bielej múky, chlieb nevynímajúc.

Chris Pratt

Herec Chris Pratt.
Herec Chris Pratt. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Keď herec odštartoval diétu, pri výške 1,88 metra vážil 133 kilogramov. Počas zmeny stravovania obmedzil príjem nezdravých tukov a takisto prázdnych uhľohydrátov. Prvých 30 kilogramov však zhodil aj vďaka aktívnemu pohybu. „Ak si počas šiestich mesiacov nájdete hodinu denne na pohyb, pri ktorom sa naozaj zapotíte, nakoniec sa budete cítiť lepšie vo všetkých smeroch,“ prezradil v jednom z rozhovorov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Chris Pratt #Missy Elliott
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nespomínajte na bolestivé miesta na tele, robíte tým zle len sami sebe.
Nekupujte nezdravé jedlo, ktoré...

+ Správajte sa k svojmu telu s úctou a nedávajte mu nič čo mu len škodí.
Máte ešte veľa času na to aby ste...