Aniston má dokonalú pleť! V čom tkvie tajomstvo jej tváre bez vrások?

13.06.2019 11:00
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston počas 4. ročníka odovzdávania výročných cien InStyle Awards v Los Angeles. Autor: ,

Ako vníma krásu slávna hviezda seriálu Priatelia?

Hoci sa vo februári stala oficiálne päťdesiatničkou, jej tvár zostáva takmer bez vrások. Zlatistý odtieň herečkinej pokožky sa krásne leskne pod svetlami reflektorov na červených kobercoch. Niekdajšia seriálová Rachel je jednoducho ženou bez veku a nielen v očiach fanúšikov stále zostáva veselou tridsiatničkou.

Jennifer Anniston na premiére filmu...
Jennifer Anniston na premiére filmu "Murder Mystery". Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Samozrejme, Aniston si môže dopriať bezkonkurenčnú kozmetickú starostlivosť. Všetky zásahy do herečkinej tváre ju však neoberajú o jej prirodzenosť a to je najdôležitejšie. O voskovej tvári tak nemôže byť ani reči. Aniston napríklad v rozhovore pre magazín Allure v roku 2017 povedala: „Môj otec je 100-percentný Grék. Má po osemdesiatke a nemá takmer žiadne vrásky. A to isté bolo u mojej babičky, ktorá sa dožila 95 rokov.“ Anistonovej otec je herec John Aniston (85) a narodil sa na Kréte.

Jennifer Aniston a jej otec John Aniston v roku...
Jennifer Aniston a jej otec John Aniston v roku 2012. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

O pohľade spoločnosti na starnutie povedala: „Naozaj si želám, aby sa pohľad na starnutie ako na čosi negatívne zmenil. Musíme byť len ohľaduplní k svojej pokožke, dobre sa o ňu starať a udržiavať ju zdravú tak, ako udržiavame funkčné naše autá či spotrebiče,“ opísala hollywoodska hviezda.

Jennifer Anniston na premiére novinky...
Jennifer Anniston na premiére novinky "Murder Mystery" . Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

V roku 2016 sa pre magazín Vogue na tému krásy vyjadrila: „Povedala by som, že je to o tom, ako človek má rád samého seba. Aby ocenil to, čo dostal a postaral sa o to. Máme len jedno telo, ktoré sme dostali. Musíme si dávať pozor na to, čo zjeme aj na to, ako sa staráme o kožu. Potrebuje veľa spánku a vody, vody, vody, potom získa extra lesk.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Aniston #starostlivosť #pokožka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku