Victoria Beckham: Odvážne modely z čias Spice Girls? Nič neľutujem

28.05.2019 15:00
Dizajnérka Victoria Beckham pózuje fotografom v...
Dizajnérka Victoria Beckham pózuje fotografom v Londýne. Autor: ,

Niekdajšia členka skupiny Spice Girls, Victoria Beckham, si dobre spomína na svoje odvážne outfity z éry najväčšej slávy spomínanej skupiny.

Na svoje modely z tých čias spomína, pretože boli súčasťou jej módnej cesty. Opísala to v rozhovore pre magazín Grazia: „Spôsob, akým niektoré kúsky oblečenia tvarujú telo a vytvárajú rôzne siluety sú mojou inšpiráciou, keď navrhujem oblečenie. Ale tajomstvom skvelých šiat je sebavedomie. Keď človek vyzerá dobre, potom sa aj dobre cíti. Chcem, aby ženy, ktoré nosia moje šaty, cítili, že sú najlepšou verziou seba samých,“ opísala dizajnérka.

Na otázku, či pociťuje ľútosť, že nosila niektoré vyzývavé modely v časoch Spice Girls, odpovedala: „Niektoré kúsky boli dosť odvážne, ale aj tie boli súčasťou mojej cesty a priviedli ma k tomu, čím som dnes, takže neľutujem. Navyše, život je krátky na to, aby sme ľutovali, že sme si obliekli ten-či ktorý outfit,“ dodala.

44-ročnej návrhárke sa však v móde nedarí tak, ako by si predstavovala. A odmietol ju zachraňovať jej manžel, bývalý futbalista a podnikateľ David Beckham. Preto si musela nájsť investorov, ktorí do jej podniku naliali 30 miliónov libier, aby jej účtovné knihy vyzerali o čosi lepšie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Victoria Beckham #Spice Girls
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepoľavujte zo svojich nárokov, bude to pre vás len krok späť.
Pri cieli sa nikdy nevzdávajte, môžete...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...