Jessica Alba a jej vyznanie manželovi! K jedenástemu výročiu svadby

20.05.2019 17:00
Stále zamilovaní manželia Cash Warren a Jessica...
Stále zamilovaní manželia Cash Warren a Jessica Alba. Autor: ,

Herečka Jessica Alba a producent Cash Warren oslávili jedenásť rokov od ich dňa D.

Pri tejto príležitosti slávna herečka a úspešná podnikateľka zverejnila spoločnú fotografiu s manželom na svojom Instagrame s textom: „Môj najlepší priateľ, moje všetko. Život, o ktorom sme snívali, sa splnil, dokonca nad rámec všetkého, čo sme si predstavovali“. Zároveň pridala aj niekoľko fotografií z minulosti, ktoré zachytávajú práve ich šťastie vo dvojici.

Pritom, podobne ako pri iných prominentných hollywoodskych manželstvách, aj Alba a Warren už niekoľkokrát čelili „zaručeným“ informáciám o kríze či dokonca o konci ich manželstva. V minulosti sa šírili titulky, ako jej manžel už nezvláda život v pozadí svojej úspešnej manželky. A tej sa naozaj darí – z herectva presedlala na podnikanie a stala sa z nej veľmi úspešná obchodníčka, odkedy založila spoločnosť The Honest Company a začala budovať biznis v oblasti detskej kozmetiky.

38-ročná Alba je okrem herečky, manželky a podnikateľky aj mamou – dokonca trojnásobnou. Na Silvestra 2017 priviedla na svet zatiaľ jej posledného potomka, syna Hayesa. Okrem toho už manželia vychovávajú dve dcéry – Honor Marie (10) Haven Garner (7).

Alba sa s Warrenom stretla v roku 2004 počas nakrúcania filmu Fantastická štvorka, o štyri roky neskôr sa pár zosobášil v Los Angeles.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#svadba #Jessica Alba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnete pravidelne cvičiť, čo pomôže aj vylučovaciemu systému.
Neočakávajte vysoké odmeny, ak ste...

+ Uvoľnite sa, nastal čas na miernejšie tempo a voľbu životných priorít.
Nie je vhodný čas na investovanie,...