Diana, Kate a Meghan! Pozrite sa, ako šťastné mamičky pózovali s prvým potomkom

10.05.2019 17:00

Verejnosť na predstavenie kráľovských potomkov vždy netrpezlivo čaká - pozrite sa na prvé momenty Williama, Georgea a Archieho pred objektívmi.

21. júna 1982 prišiel na svet britský princ William, prvé dieťa princa Charlesa a jeho manželky, princeznej Diany. Tá priviedla Williama, rovnako ako neskôr princa Harryho, na svet v londýnskej pôrodnici Lindo Wing, ktorá je súčasťou Nemocnice svätej Márie. Princ William bol verejnosti predstavený na schodoch spomínanej nemocnice, kde stál po boku svojej manželky aj princ Charles.

Princezná Diana s princom Charlesom a ich...
Princezná Diana s princom Charlesom a ich prvorodeným synom, princom Williamom v roku 1982. Autor: Profimedia

22. júla 2013 prišiel na svet princ George, prvorodené dieťa princa Williama a jeho manželky, vojvodkyne Kate. Dieťa sa narodilo v rovnakej nemocnici, v ktorej prišiel na svet aj princ William. A práve na schodoch nemocnice zažil svoje prvé okamihy na verejnosti aj malý George. Kate mala na sebe modré bodkované šaty jej obľúbenej značky Jenny Packham. Voľbou šiat si vojvodkyňa Kate pripomenula práve mamu svojho manžela, zosnulú princeznú Dianu.

Vojvodkyňa  Kate s princom Williamom a ich...
Vojvodkyňa Kate s princom Williamom a ich prvorodeným synom, princom Georgeom v roku 2013. Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

6. mája prišiel na svet prvorodený syn princa Harryho a vojvodkyne Meghan, ktorý dostal meno Archie. Dvojica ho verejnosti predstavila dva dni po pôrode v sále hradu Windsor. Napriek tomu, že Meghan mala v pláne dieťa porodiť doma, vo Frogmore House, s najväčšou pravdepodobnosťou syn prišiel na svet v súkromnej Portlandskej nemocnici. Dieťatko držal počas stretnutia s médiami po celý čas na rukách hrdý otec. Vojvodkyňa Meghan mala na sebe svetlé šaty značky Grace Wales Bonner, ku ktorým zvolila telové lodičky.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan pózujú s ich...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan pózujú s ich prvorodeným synom Archiem. Autor: SITA/AP, Dominic Lipinski
21. júna 1982 sa narodil William, prvý syn...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan pózujú s ich...
+6Princezná Diana s princom Charlesom a ich...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #princezná Diana #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami dnes nič nevyriešite, potrebujete názor iných ľudí.
Nerobte nič na poslednú chvíľu, nevyjde vám to...

+ Zúfalosť hoďte za hlavu, pozitívnym myslením to dotiahnete ďalej.
Naučte sa hovoriť pravdu, do klamstiev...