Ako bude Meghan obliekať svoje dieťa? Cestou ako Kate nepôjde, skôr ako Serena Williams

04.05.2019 16:00
Vojvodkyňa Catherine s dcérkou, princeznou...
Vojvodkyňa Catherine s dcérkou, princeznou Charlotte v náručí. Autor: ,

Štýl obliekania, ktorý pre svoje tri ratolesti uprednostňujú vojvodkyňa Kate a princ William, sa dá nazvať klasickým.

Je k videniu na oficiálnych fotografiách, ktoré rodičia občas zverejnia na svojom oficiálnom Instagrame, ale rovnako je viditeľný aj počas niektorých verejných vystúpení, na ktorých sa už potomkovia kráľovského páru ukázali.

Britská princezná Charlotte oslavuje 4....
Britská princezná Charlotte oslavuje 4. narodeniny, Kensingtonský palác zverejnil jej fotografie. Autor: TASR/AP, Duchess of Cambridge

Zdravotná sestra Sarah Dixon, ktorá pracovala pre priateľov Harryho a Meghan, rovnako aj aj pre dve iné európske kráľovské rodiny, predpokladá, že Meghan bude svojho potomka obliekať v inom, modernejšom štýle než jej švagriná. „Naozaj si nemyslím, že jej dieťa bude nosiť podkolienky a krátke nohavice, ako to vidieť u detí vojvodkyne Kate,“ vyjadrila sa Sarah Dixon pre magazín People.

Princ William počas pondelkovej návštevy v...
Princ William počas pondelkovej návštevy v Lindo Wing spolu s deťmi - princeznou Charlotte a princom Georgeom. Autor: SITA/AP, HENRY NICHOLLS

Ako dodala, Meghan sa podľa nej vydá moderným a individuálnym štýlom a klasiku prenechá svojej švagrinej. Inšpiruje sa štýlom, aký pre svoje deti zvolili jej kamarátky Amal Clooney či Serena Williams.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pink things :@alexisohanian

Príspevok, ktorý zdieľa Serena Williams (@serenawilliams),

Princ George, princezná Charlotte a princ Louise majú v šatníku britskú klasiku – okrem krátkych nohavíc aj vestičky, kvetované šaty s golierikom či biele košele. „Meghan má veľmi individuálny štýl obliekanie a ten zohľadní aj pri výbere oblečenia pre svoje dieťa,“ dodala Sarah Dixon.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Serena Williams #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Budete mať šťastie v nešťastí, preto sa pripravte na rôzne možnosti.
Potešte dnes sami seba, doprajte si...

+ Priznajte si svoje problémy a môžete ich začať riešiť efektívnejšie.
Uhraďte najskôr všetky svoje záväzky,...