VIDEO Dara Rolins: Toľkokrát som chcela vykričať, že všetko je inak!

, 21.02.2019 16:25

V hudobnej brandži pôsobí od útleho detstva. Aj po štyridsiatich rokoch kariéry však dokáže byť relevantná a stále populárna. Dara Rolins si myslí, že to najmä láskou k jej povolaniu.

„Je to jednoducho a ľahko viditeľná vec, dá sa prečítať,“ vyhlásila pred kamerou TV Pravda. „Ak je niečo hrané a robí sa pre efekt, sú to zvyčajne veci krátkodobé. Sú to hviezdy jedných hitov,“ pokračovala Dara Rolins.

„U mňa to bolo o tom, že aj za cenu, že som vedela, že nikdy nevyhrám Zlatého slávika a nedostanem žiadnu cenu, tak to prežijem – o to predsa vôbec nejde. Ja nesúťažím v speve. Milujem to, čo robím. Ja hudbou žijem, dýcham a je mi to extrémne prirodzené a robí mi to dobre,“ uviedla vo videorozhovore známa speváčka.

Speváčka Dara Rolins.
Speváčka Dara Rolins.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: AVON

Súčasťou jej života je však aj záujem verejnosti, často pranierovanie v médiách, „prikrášlené“ kauzy, rozoberanie súkromia. „Som verejne známa osoba a ruka v ruke s tým idú momenty, situácie, emócie, ktoré nie vždy sú len pozitívne,“ hodnotí ich pragmaticky Dara Rolins.

„Občas ma to vytočí, naštve, aj som si pákrát poplakala. Občas mám pocit, že chcem vykričať do sveta, že to je všetko inak a čo si to dovoľujete? Ale potom sa vždy nadýchnem, vydýchnem a poviem si, veď nie som jediná,“ úprimne sa vyznala Dara.

V rozhovore pre TV Pravda porozprávala aj o tom, ako vníma rok, ktorý uplynul od rozchodu s raperom Rytmusom či nutnosť obchodného ducha, ktorý v súčasnej hudobnej kariére spevák potrebuje. Viac si pozrite v našom videu v úvode článku.

Dara ešte ako
		Darinka
		Rolincová.
Speváčka Dara Rolins
		je na akciách DOD
		už...
+15Speváčka Dara Rolins.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozchod #kariéra #súkromie #médiá #podnikanie #zivot #Dara Rolins #Rytmus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku