Trápi vás medzierka medzi zubami? Tieto hviezdy sú očarujúce aj s ňou

Krásny úsmev, i keď s malou nedokonalosťou. Alebo, naopak, s výhodou? Ak sa málo usmievate, pretože máte medzierku medzi prednými zubami, zahoďte obavy za hlavu. Rovnako, ako svoju medzierku neriešia ani slávne hviezdy z pódií či predvádzacích mól. Ktoré?

24.02.2019 14:00
debata

Krásna modelka Georgia May Jagger, dcéra Micka Jaggera a modelky Jerry Hallovej, má medzierku medzi zubami naozaj výraznú. Ale práve tá ju odlišuje od množstva jej konkurentiek. 27-ročná blondínka si tak z nej urobila svoju prednosť, ktorú hrdo predvádza na červených kobercoch, predvádzacích mólach či v kampaniach pre značky ako Chanel, Miu Miu, Versace, H&M a iné.

Modelka Georgia May Jagger. Foto: SITA/AP, Francois Mori
Georgia May Jagger Modelka Georgia May Jagger.

Aj slávna francúzska speváčka a herečka Vanessa Paradis je očarujúca aj vďaka svojej výraznej medzierke medzi zubami. 46-ročná Parížanka, ktorá svojím úsmevom očarila aj Johnnyho Deppa, s ktorým má dve deti, sa ku svojej „nedokonalosti“ hrdo hlási. Úsmevy rozdáva na červených kobercoch aj pred filmovými kamerami. A určite sa usmievala aj v roku 2018, kedy sa po prvý raz postavila pred oltár – s režisérom Samuelom Benchetritom.

Herečka a speváčka Vanessa Paradis. Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Vanessa Paradis Herečka a speváčka Vanessa Paradis.

O čosi menšiu medzierku medzi prednými zubami ako spomínané dámy má aj jedna z najslávnejších speváčok vôbec, Madonna. 60-ročná popová kráľovná nemá koplexy z ničoho a zo svojej medzierky medzi zubami už vôbec nie! Aj s ňou dokázala očariť množstvo slávnych mužov – režiséra Guya Ritchieho, basketbalistu Dennisa Rodmana, trénera Carlosa Leona, herca Seana Penna či speváka Vanilla Ice.

Speváčka Madonna. Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Madonna Speváčka Madonna.

Medzierkou sa však chvália aj slávni muži – herec Elijah Wood, hviezda filmovej série Pán prsteňov.

Herec  Elijah Wood. Foto: SITA/AP, Danny Moloshok
Elijah Wood Herec Elijah Wood.

Spevák Seal, niekdajší manžel modelky Heidi Klumovej.

Spevák Seal. Foto: SITA/AP, LIONEL CIRONNEAU
Seal Spevák Seal.

A napokon, medzierku medzi zubami má aj spevák Elton John.

Spevák Elton John. Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Elton John Spevák Elton John.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Georgia May Jagger #Elton John #Vanessa Paradis