Pekná po mame! Dcérka princeznej Madeleine je ako bábika

22.02.2019 09:00

Švédska princezná Madeleine je trojnásobnou mamou, posledného potomka, dcérku Adrienne, priviedla na svet pred jedenástimi mesiacmi.

Okrem toho ešte spolu s manželom vychovávajú syna Nicolasa (3) a dcérku Leonore. Práve tá pred časom oslávila piate narodeniny a pri tej príležitosti jej mama zverejnila niekoľko nových záberov.

Na nich vidieť, že Leonore je kópiou svojej peknej mamy. Blond dievčatko s veľkými očami sa usmieva do objektívu na niekoľkých fotografiách a z nich je jasné, že krásu zdedila práve po švédskej princeznej, svojej mame. Na Instagrame zverejnila hrdá mama zábery malej princeznej, ktoré zobrazujú, ako sa za 5 rokov zmenila.

Princezná Madeleine pred pár mesiacmi opustila Európu a Londýn, kde s manželom, americkým finačníkom Chrisom O'Neillom žila, vymenila za USA, svoje kroky nasmerovali na slnečnú Floridu. Práve v Miami našli svoj nový domov. Presťahovanie rodiny na Floridu oznámil palác začiatkom augusta.

View this post on Instagram

Happy Birthday Leonore! Thank you for bringing us so much fun and happiness! ❤️U #PrincessLeonore #5thBirthday

A post shared by Princess Madeleine of Sweden (@princessmadeleineofsweden) on

"Rodina sa sťahuje na Floridu, pretože to bude dobré východiskové miesto pre obchodnú spoločnosť Chrisa O’Neilla a deti sú ešte v predškolskom veku,“ informovala vtedy hovorkyňa kráľovského paláca. Zatiaľ, čo manžel princeznej sa venuje svojím obchodom, ona zostáva pracovať pre nadáciu World Childhood Foundation.

View this post on Instagram

Newborn Nicolas in summer 2015. ❤ #PrincessMadeleine #ChrisOneill #PrinceNicolas

A post shared by Princess Madeleine of Sweden (@princessmadeleineofsweden) on

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dcéra #princezná Madeleine
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Udržiavajte sa hlavne bez únavy a stresu, je to pre vás dôležité.
Robte to čo milujete a čo vás baví,...

+ Ak vás niečo trápi, zájdite si radšej k lekárovi, nepodceňujte to.
Musíte mať dobré vysvetlenie na to, ak...