Ťažko uveriť! Tieto krásky bez veku sa v roku 2019 stanú päťdesiatničkami

, 02.01.2019 09:00

Christy Turlington oslavuje 50-ku už 2. januára. Tento rok to však čaká aj Renée Zellweger, Jennifer Lopez či Gwen Stefani.

Jennifer Lopez, celým menom Jennifer Lynn Lopez, ohuruje telom aj tvárou tridsiatničky. Dvojnásobná mama sa však narodila v roku 1969 – v lete, konkrétne 24. júla. Čaká ju tak oslava polstoročnice.

OKTÓBER 2018: Speváčka Jennifer Lopez v kreácii...
OKTÓBER 2018: Speváčka Jennifer Lopez v kreácii Georges Chakra Haute Couture. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Hoci rok 2018 nepatril pre Jennifer Aniston k jej najlepším v živote, keďže sa jej rozpadlo manželstvo s Justinom Therouxom, na jej vzhľade sa trápenie s láskou nepodpísalo. Pre svojich fanúšikov zostáva večnou „Rachel“ z Priateľov, hoci sa z nej už 11. februára stane päťdesiatnička.

Jennifer Aniston na premiére filmu...
Jennifer Aniston na premiére filmu "Dumplin" v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Jedna z najvychytenejších modeliek minulosti, krásna Christy Turlington, si zachováva svoju prirodzenosť stále – môže za to jej typický široký úsmev, ktorý dokáže rozžiariť celú jej tvár a zmazať vrásky. Okrúhlu 50-ku oslavuje 2. januára.

Ed Burns a Christy Turlington na premiére filmu...
Ed Burns a Christy Turlington na premiére filmu Summertime počas festivalu Tribeca. Autor: Profimedia

Slávna predstaviteľka Bridget Jonesovej, rodáčka z texasu Renée Zellweger, ospávi 50-ku 25. apríla. Doposiaľ bezdetná hviezda prešla, čo sa jej vzhľadu týka, lepšími aj horšími časmi. Aktuálne však vyzerá slávna blondínka nádherne aj preto, že sa vrátila ku svojej prirodzenej podobe a na botoxové vylepšenia už zabudla.

Renee Zellweger počas charitatívneho podujatia...
Renee Zellweger počas charitatívneho podujatia v Santa Monica. Autor: Profimedia

Neprehliadnuteľná speváčka Gwen Stefani si na bujaré oslavy polstoročnice ešte počká – narodila sa 3. októbra. Trojnásobná mama ich oslávi po boku priateľa, country speváka Blakea Sheltona, s ktorým sa dali dokopy potom, čo sa obom rozpadli ich predošlé manželstvá.

Speváčka Gwen Stefani.
Speváčka Gwen Stefani. Autor: Reuters, MIKE BLAKE
#Jennifer Lopez #Gwen Stefani #Renée Zellweger #Christy Turlington
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku