Tretie dieťa v rodine? Spevák Robbie Williams si ho nevie vynachváliť

17.09.2018 11:00
Robbie Williams a Ayda Field
Spevák Robbie Williams bozkáva svoju manželku Aydu Field. Autor: ,

Len pred týždňom zverejnili manželia a súčastní porotcovia britskej šou „X Factor“, Robbie Williams a Ayda Field, šťastnú novinku - stali sa opäť rodičmi.

K ich dvoch potomkom, 5-ročnej dcérke Teddy a 3-ročnémý synovi Charltonovi, pribudla sestrička. Tá dostala meno Colette, rodičia ju však volajú Coco. Dievčatko páru vynosila náhradná matka.

View this post on Instagram

I spy with my little eye an extra little hand So we have been keeping a very special secret! We are delighted to share with you that we have had a baby girl….welcome to the world Colette (Coco) Josephine Williams!! It has been a very long and difficult path to get here, which is why we have kept it on the down low. Family comes in all forms, and this little lady, who is biologically ours, was carried by an incredible surrogate mother, to whom we will be eternally grateful. We are over the moon to have this beautiful baby girl in our lives and so blessed that we live in a world which makes this possible. As with Teddy and Charlie, we ask that you respect Coco’s privacy and allow us to grow into our new team of 5! #TeamWilliams

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on

Pre denník „The Sun“ 44-ročný spevák opísal, aké je to byť otcom malej Coco. "Coco je najpokojnejšie dieťa, aké som doteraz videl,“ prezradil Williams o svojej druhej dcérke. „Je to veselé. Pri prvom dieťati to bolo stále dookola: ‚"Ticho, spí‘. Potom počujete, ako buchnú dvere a človek okamžite beží po schodoch a kričí: ‚Pozor, dieťa!‘,“ opísal spevák. Ale stres s počtom detí postupne opadáva, ako priznal aj Williams. „Potom príde tretie dieťa – televízor je zapnutý, deti sa hrajú, psy štekajú a ono napriek tomu všetkému spí a svet okolo seba nevníma.“

A ako opísal správanie starších potomkov k ich novému súrodencovi? „Deti ju prijali skvelo, nevnímame žiadnu žiarlivosť. Veľmi ju majú radi, stále ju objímajú a Teddy ju chce stále kŕmiť,“ dodal na záver.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ayda Field #Robbie Wiliams
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepoľavujte zo svojich nárokov, bude to pre vás len krok späť.
Pri cieli sa nikdy nevzdávajte, môžete...

+ Sami ste si strojcom vlastného šťastia, preto dobre premýšľajte.
Nerobte v práci rozbroje, nakoniec budete...