Garner robí ako mama maximum. Len doma by som však byť nemohla, hovorí

, 27.08.2018 15:00

Jennifer Garner (46) je mamou na plný úväzok. Ratolesti Violet (12), Seraphina (10) a Samuel (6), ktorých otcom je Ben Affleck, jej dávajú zabrať.

A slávna herečka to nijako netají. Popri tom ešte stále stojí aj pri Benovi Affleckovi, s ktorým je v odlúčení od roku 2015. Pred pár dňami to bola práve ona, kto ho viezol na protialkoholické liečenie.

Herečka Jennifer Garner pri svojej hviezde na...
Herečka Jennifer Garner pri svojej hviezde na Chodníku slávy. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Ako herečka povedala v rozhovore pre magazín Variety, po pôrode syna Samuela sa od kariéry „odstrihla“ a venovala sa rodine. Ale po čase prišla na to, že byť iba ženou v domácnosti jej nie je celkom po chuti. „V istom okamihu som sa musela rozhodnúť. Zavolal mi môj agent a povedal mi: ‚Buď natočíš film Klub poslednej nádeje, alebo pôjdeš rovno do dôchodku‘. A to bol ten moment, kedy som sa musela rozhodnúť,“ opísala Garner, ktorá sa napokon postavila pred kamery oceňovenej snímky Klub poslednej nádeje (2013). Zvolila si tak cestu kompromisu medzi kariérou a rodinným životom. „Ešte som nebola pripravená zostať navždy doma,“ dodala.

Pred pár dńami herečka dostala svoju hviezdu na Chodníku slávy v Hollywoode. Počas ďakovnej reči nezabudla na svoje ratolesti. „Sú najdôležitejšími ľuďmi v mojom živote. Violet, Seraphina a Sam. No moje deti, ktoré tak milujem, myslím ako prvé aj v momente, keď prechádzam touto hviezdou. Všetko závisí od tvrdej práce a od šťastia. Od ničoho iného,“ dodala krásna hnedovláska.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rodina #Jennifer Garner #deti #Ben Affleck
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak chcete začať žiť inak, mala by o tom vedieť aj partnerka.
Dnes budete mať hlboko nielen do vrecka, ale...

+ Večer si namiesto sociálnych sietí prečítajte dobrú knihu.
Nenechajte nikoho, aby za vás rozhodoval ale...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk