Kráľovské bozky na póle! Manželom ich darovali Kate, Meghan aj Diana, pozrite sa

, 30.07.2018 09:30
vojvodkyňa Kate
V roku 2011, po turnaji v póle, pobozkala vojvodkyňa Kate svojho manžela, princa Williama, v klube v Santa Barbara. Autor: ,

Prejavy lásky na verejnosti nie sú u britskej kráľovskej rodiny bežnou záležitosťou.

Ak sa čosi také predsa len prihodí, ide o médiami extrémne sledované okamihy. Inak tomu nebolo ani počas minulotýždňového podujatia, počas ktorého sa princ Harry predviedol ako hráč póla na charitatívnom turnaji vo Windsore. Okrem trofeje, ktorú získal za víťazstvo, dostal od svojej peknej americkej manželky aj bozk na pery.

Bozkom na póle sa však nevyhli ani vojvodkyňa Kate a jej manžel, princ William. Pred šiestimi rokmi ho Kate pred zrakmi fotografov aj pozvaných hostí bozkom odmenila takisto po športovom zápase. William však od svojej manželky nedostal bozk na pery, ale o čosi decentnejší, pobozkala ho na líca.

Pólom žil počas manželstva s princeznou Dianou aj otec Williama a Harryho, princ Charles. Bol to práve on, kto svoju lásku k tomuto športu preniesol na svojich potomkov. Na konskom chrbte sa po ihrisku preháňal v osemdesiatych rokoch pravidelne. V roku 1986, 5 rokov po svadbe s Dianou, ho bozkom odmenila pred zrakmi fotografov. A nešlo o bozk na líce, ale tak, ako v prípade Meghan a Harryho, Charles dostal bozk na pery.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Meghan #vojvodkyňa Kate #princezná Diana
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Výživa pokožky je od určitého veku veľmi potrebná, myslite nato.
Nevyhýbajte sa odpovediam, povedzte čo si...

+ Svoj smútok nezajedajte sladkosťami, neprospieva vám to.
Dnes vás čaká veľmi dobrá pracovný deň, máte sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk