Victoria Beckham o začiatkoch v módnom biznise: Bola som taká naivná

28.06.2018 14:30
Britská módna dizajnérka Victoria Beckham.
Britská módna dizajnérka Victoria Beckham. Autor: ,

44-ročná úspešná módna dizajnérka počas podujatia magazínu Forbes určeného ženám v New Yorku porozprávala aj o svojich začiatkoch v módnom biznise.

„Nevedela som, či sa niekomu bude páčiť to, čo som urobila. Bola som v tvorbe veľmi, veľmi úprimná a navrhla som ako žena kúsky, ktoré by som sama chcela nosiť,“ opísala manželka Davida Beckhama. Svoje prvé kúsky predviedla niekoľkým novinárom a nákupcom v jednej hotelovej izbe v New Yorku. A mala pritom malú dušičku. „Bola som si vedomá toho, že tí ľudia majú voči mne predsudky, pretože som bola členkou Spice Girls a manželkou futbalistu. Ale ja som to v hlave nemala, mala som v hlave len predstavu toho, čo som veľmi chcela robiť,“ opísala počas podujatia na pódiu.

Už ako tínedžerka pociťovala obrovskú vášeň pre módu, ale až jej manžel a takisto obchodný partner Simon Fuller ju povzbudili v tom, aby si svoju vášeň pretavila do podnikania. Dnes je vraj vďačná za to, že pred rokmi nemala ani poňatia o tom, ako to v módnej brandži chodí. „Ak by som vtedy vedela, čo viem teraz, naozaj si nie som istá, či by som mala odvahu začať. Myslím si, že som bola v tomto smere naivná.“

Čo bude s jej podnikaním ďalej? Victoria chce módu rozšíriť, vo väčšej miere sa zamerať na deti či mužov. A na trh priniesť vlastnú značku starostlivosti o pleť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Victoria Beckham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Tento deň sa bude vyvíjať priaznivo, bolesti natrvalo ustúpia.
Nemeňte sa na nikoho iného, buďte vždy sama...

+ Nejedzte priveľa cukru, mohol by vám viac uškodiť ako pomôcť.
Nenakupujte len tak bezhlavo, potrebujete...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk