Sandra Bullock to často nerobí: Porozprávala o svojich adoptovaných deťoch

06.05.2018 17:00
People-Sandra Bullock
Herečka Sandra Bullock. Autor: ,

Herečka Sandra Bullock (53) o svojich adoptovaných deťoch, 8-ročnom Louisovi a 5-ročnej Laile, pre médiá často nehovorí. V rozhovore pre americké vydanie magazínu "InStyle" však urobila výnimku.

Pre svoje deti je slávna tmavovláska jednoducho iba mama, nie hviezda z filmového plátna. Ale hviezdou číslo jeden sa pre herečkine dve ratolesti stal jej priateĺ, fotograf Bryan Randall (52). „On je skrátka skvelý. Pre deti je on jednoznačne jednička. A ja som až dvojkou. Ale viem, prečo. Je zábavnejší.“

Oscarom ovenčená herečka porozprávala aj o odlišných charakteroch jej pokladov. „Lou je supercitlivý. Často ho volám ‚môj 78-ročný syn‘. Povaha dcéry je odlišná. Laila je nebojácna. Je to bojovník a to je dôvod, prečo tu dnes je. Bojovala za to, aby jej duša zostala nezranená. Ó bože, čo ona všetko dosiahne. Postará sa o veľké zmeny,“ povedala o deťoch ich milujúca mama.

Sympatický fotograf sa po boku Bullockovej začal objavovať v roku 2015. Dvojica sa však objektívom vyhýba a žije mimo mediálneho záujmu. V rokoch 2005 až 2010 bola Bullock vydatá za majiteľa motocyklovej predajne Jesseho Jamesa, ktorý sa presadil tiež v niekoľkých televíznych reláciach. Ich manželstvo sa skončilo médiami ostro sledovaným škandálom, keď sa prevalili jeho početné nevery.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sandra Bullock #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak ste unavený, treba s tým niečo robiť, nepremáhajte sa a pospite si.
Pracovné nasadenie nemusí byť...

+ O svojom zdravotnom stave sa porozprávajte so svojim lekárom.
Dnes vás našťastie nečaká veľa povinností,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk