Zamilované hviezdy! Iskry medzi nimi preskočili pri práci

26.04.2018 17:00

Alicia Vikander a Michael Fassbender, Miley Cyrus a Liam Hemsworth - spoznali sa pri nakrúcaní a potom sa vášeň rozhorela.

Katherine Heigl a Josh Kelley

Pekná blondínka hrá nielen v seriáloch a filmoch, ale aj vo videoklipoch. V roku 2005 sa tak spoznala so spevákom Joshom Kelleym, o dva roky na to si povedali „áno“. Medzičasom sa stali trojnásobnými rodičmi.

Josh Kelley a jeho manželka  Katherine Heigl na...
Josh Kelley a jeho manželka Katherine Heigl na premiére filmu "Unforgettable" v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Alicia Vikander a Michael Fassbender

Nežná Švédka sa s fešákom Michaelom Fassbenderom spoznala počas nakrúcania filmu „The Light Between Oceans“. Pred kamerami si zahrali pár a iskry medzi nimi „lietali“ aj mimo kamier. V októbri 2017 sa spoločne postavili pred oltár.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Dvojica sa spoznala po pľaci počas nakrúcania filmu „Green Lantern“ – no obaja boli vtedy ešte v iných vzťahoch. Ryan Reynolds bol po boku Scarlett Johanssonovej, Blake Lively prežívala aférku s Leonardom DiCapriom. Ale napokon sa stretli opäť a vyšlo im to! V roku 2012 sa z nich stali manželia.

Archívny záber - Herečka Blake Lively a jej...
Archívny záber - Herečka Blake Lively a jej manžel Ryan Reynolds na charitatívnom Angel Ball. Autor: SITA/AP, Scott Roth

Anne Heche a James Tupper

V roku 2007 sa spoločne postavili pred kamery projektu „Men in Trees“ a bola z toho láska ako hrom. O dva roky sa im narodil syn a ich vzťah vydržal dodnes.

Sarah Michelle Gellar a Freddy Prinze Jr.

Sarah Michelle Gellar a Freddie Prince Jr.
Sarah Michelle Gellar a Freddie Prince Jr. Autor: SHUTTERSTOCK

Ich vzťah sa začal v roku 1997, kedy sa dvojica stretla pred kamerami filmu Viem, čo si robil minulé leto. V roku 2002 si povedali „áno“ a spoločne vychovávajú dve ratolesti.

Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Liam Hemsworth a Miley Cyrus na po-oscarovej...
Liam Hemsworth a Miley Cyrus na po-oscarovej párty Eltona Johna. Autor: SITA/AP

Stretli sa v Austrálii v roku 2010 pri nakrúcaní filmu Posledná pieseň. A hoci ich vzťah vydržal do roku 2012, kedy sa zasnúbili, rok po nich prišiel koniec ich lásky. Nie však natrvalo – v roku 2016 k sebe niekdajší zaľúbenci opäť našli cestu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #Ryan Reynolds #práca #manželstvo #Katherine Heigl #Josh Kelley #Blake Lively
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Počúvajte rady starších a skúsenejších, nevyhýbajte sa im.
Nájdete si lepšiu banku ako doteraz a založíte...

+ Ak nedokážete zaspať, dajte si večer šálku horúceho bylinkového čaju.
Nikto vás za chyby trestať nebude ak...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk