Vojvodkyňa Kate už oddychuje! Dieťa môže prísť na svet kedykoľvek

29.03.2018 13:00

V septembri 2017 potvrdil Kensingtonský palác skvelú správu - vojvodkyňa Kate čaká tretie dieťa.

V októbri palác zverejnil informáciu, že potomok príde na svet v apríli. Približný dátum pôrodu však známy nie je, aj z dôvodu, že fanúšikovia kráľovského páru by boli ochotní niekoľko dní kempovať pred nemocnicou, aby si tento deň nenechali ujsť.

Vojvodkyňa Kate sa poslednýkrát ukázala na...
Vojvodkyňa Kate sa poslednýkrát ukázala na verejnosti 22. marca počas charitatívnej akcie v Londýne. Autor: Reuters, POOL

Pri jej dvoch predošlých tehotenstvách sa Kate s verejným životom rozlúčila mesiac pred plánovým termínm pôrodu. Pri prvom dieťati sa na verejnosti posledný raz ukázala 15. júna 2013, princ George prišiel na svet o 5 týždňov neskôr, 22. júla. Pri Charlotte sa medzi ľuďmi poslednýkrát objavila 28. marca 2015 a princezná sa narodila 2. mája. Charlotte mala prísť na svet v apríli, ale napokon si ešte pár dní počkala. Podobný scenár sa môže zopakovať aj s tretím potomkom Kate a Williama. Poslednýkrát sa dvojnásobná mama na verejnosti objavila 22. marca počas charitatívneho podujatia v Londýne.

Svoje dve ratolesti vojvodkyňa porodila v londýnskej nemocnici St. Mary, na tom istom mieste prišli na svet aj princovia William a Harry. Na tomto mieste by malo podľa bristkých médií prísť na svet aj tretie dieťa kráľovského páru.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #dieťa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Cielená strava vám pomôže vyčistiť organizmus, popremýšľajte nad tým.
Držte sa dnes viac v úzadí, aby ste...

+ Prestaňte piť kávu, oveľa viac vám prospeje zelený čaj a splní rovnakú úlohu.
Nebuďte povýšenecký na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk