Vlastná zelenina, zvieratá a hektáre pôdy! Život na farme zlákal aj hviezdy

, 14.03.2018 17:00
France Cannes Money Monster Photo Call
Herečka Julia Roberts. Autor: ,

Meryl Streep pestuje vlastnú zeleninu, Sheryl Crow sa stará o kone. Ktoré ďalšie hviezdy vymenili veľkomesto za prírodu?

Meryl Streep uprednostnila pred životom v Los Angeles Connecticut. Spolu s manželom a ich štyrmi deťmi si vytvorili domov v horách, kde podĺa vlastných vyjadrení trávi čas aj prácou v záhrade, jedlá pripravuje z vlastnoručne vypestovanej zeleniny. K ich 35-hektárovému pozemku patrí aj vlastné jazero.

Julia Roberts žije s manželom, kameramanom Dannym Moderom a ich troma deťmi na ranči v Taose v Novom Mexiku. Držiteľka Oscara v médiách opisuje, že žijú celkom obyčajne a jej deti dokonca ani len netušia, aká je ich mama slávna. Najmä jej ratolestiam sa život na ranči páči. Aj Roberts patrí k pestovateľkám zeleniny.

Sheryl Crow žije na ranči v Tennessee. Po dvadsiatich rokoch života v Los Angeles sa vrátila k tomu, čo poznala z detstva – životu v spojení s prírodou. Ako hovorí, rána trávi v stajni pri koňoch, potom si ide zajazdiť, pričom ju sprevádzajú jej psy. Speváčka vlastní 62-hektárový pozemok, na ktorom žije s jej adpotívnym synom a spolu sa starajú o množsvo zvierat.

Russel Crowe sa takisto hlási k životu v prírode. Jeho pozemok má rozlohu 224 hektárov a ako sa vyjadril v rozhovoroch, bola to jeho najlepšia investícia v živote. Život na farme opísal ako „protijed“ k jeho práci v Hollywoode v obklopení množstva ľudí. Do Austrálie sa vracia tak často, ako mu to práca dovoľuje.

Reese Whiterspoon sa narodila v Tennessee. Po rokoch prežitých v Los Angeles si oscarová hviezda kúpila farmu neďaleko LA, na ktorej žila istý čas spolu s manželom, Jimom Tothom a ich deťmi. Na rozľahlom pozemku spolu s deťmi pestovala tekvice a starala sa o kuriatka. Aktuálne však herečka farmu predáva a rodina sa presťahovala späť do Los Angeles.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zelenina #ranč #Meryl Streep #Julia Roberts
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Cielená strava vám pomôže vyčistiť organizmus, popremýšľajte nad tým.
Držte sa dnes viac v úzadí, aby ste...

+ Prestaňte piť kávu, oveľa viac vám prospeje zelený čaj a splní rovnakú úlohu.
Nebuďte povýšenecký na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk