Tomáš "Yxo" Dohňanský ako otec: Dcéra nám vie poriadne zamotať deň

27.02.2018 14:00
Tomáš "Yxo" Dohňanský
Tomáš "Yxo" Dohňanský z kapely HEX. Autor:

Ako vnímajú rodičovstvo členovia kapely HEX? Prežívam krásne obdobie, opisuje Tomáš "Yxo" Dohňanský.

V seriáli Oteckovia sa to deťmi priam hemží. A inak tomu nebolo ani počas nakrúcania klipu k rovnomennej skladbe z dielne kapely HEX.

Všetci štyria HEXáci majú s rodičovstvom vlastné skúsenosti. Práve preto, že sú otcovia, im bolo prirodzené urobiť skladbu „Oteckovia“ a nakrútiť k nej klip.

„V nejednej situácii zo seriálu sa presne vidím. Mám malú dcérku Emmku, ktorá nám vie poriadne zamotať deň. A vidím tam aj nastupujúcu pubertu mojej staršej dcéry. Ja osobne zažívam krásne obdobie, keď sa nám Emmka zo dňa na deň mení a teší ma, že sa z mojej staršej Hanky stáva samostatná osobnosť,“ neskrýva radosť Tomáš "Yxo“ Dohňanský.

A ako vníma úlohu otca ďalší člen kapely, Martin "Fefe“ Žúži? "Rodičovstvo a partnerské spolužitie sú neprenosné skúsenosti. Bez nich by som si text na túto tému ani netrúfol napísať. Snažil som sa ho urobiť s ohľadom na to, že život môže priniesť rôzne problémy, ale ak ich riešime s nadhľadom a humorom, všetky sa nakoniec ukážu ako banálne. Samozrejme okrem zdravia,“ dopĺňa Martin „Fefe“ Žúži, ktorý sa postaral o text skladby Oteckovia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rodina #Hex #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaša pokožka potrebuje starostlivosť doprajte mu ju.
Výhovorky vám síce idú avšak začnite byť k sebe...

+ Čakanie vám ubehne rýchlejšie keď začnete myslieť pozitívnejšie.
Dávajte si pozor na svoju prácu, čoskoro...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk