Dnes sú z nich obdivované krásky! No ich sebavedomie dostávalo na škole zabrať

25.02.2018 11:00

Spolužiaci im to nedarovali! Čo im vadilo na Leighton Meesterovej či Irine Shaykovej?

Irina Shayk

Školské obdobie nebolo pre ňu prechádzkou ružovou záhradou. „Moje telo sa mi vtedy nepáčilo a nebola som v škole ani nijako obľúbená,“ povedala pre Frankfurter Allgemeinen Zeitung. „Chlapci sa mi vždy posmievali, pretože som bola strašne chudá. Posmešky mi na sebavedomí veru nepridali.“ Dnes je z nej nielen slávna modelka, ale aj mama a partnerka herca Bradleyho Coopera. „Nezaujímam sa o to, čo si o mne myslia iní ľudia,“ vyjadrila sa aktuálne.

Modelka Irina Shayk počas galavečera vo...
Modelka Irina Shayk počas galavečera vo Washingtone. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Leighton Meester

Herečku, ktorú preslávila rola Blair Waldorf v seriáli „Gossip Girl“, mala zasa počas školských rokov opačný problém ako ruská kráska Irina Shayk. V škole sa jej posmievali pre jej nadváhu a označovali ju za tučnú, ako prezradila v rozhovore pre TeenVogue. „Počas strednej školy neboli na mňa spolužiaci vždy milí, či už išlo o chlapcov alebo dievčatá,“ povedala. Aj to je dôvod, prečo sa zapája do projektov bojujúcich proti šikanovaniu na školách. „Vždy by sme sa mali zastať ľudí, ktorí sú nejakým spôsobom šikanovaní.“

Herečka Leighton Meester.
Herečka Leighton Meester. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Adriana Lima

Nádherná Brazílčanka a jedna z najlepšie platených modeliek sveta takisto počas svojich tínedžerkých čias nezapadala do priemeru. „Pochádzam z Bahie v Brazílii a odjakživa som bola veľmi chudá. Ale u nás tento typ dievčat neletel – boli to skôr ženy s krivkami, práve tie muži milovali. Nikdy som medzi ne akosi nezapadla a necítila som sa dobre, keď som mala na sebe krátke šortky a ukazovala svoje chudé dlhé nohy svetu,“ prezradila v rozhovore pre magazín Gala.

Adriana Lima  prichádza na párty po šou...
Adriana Lima prichádza na párty po šou Victoria's Secret. Autor: SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#škola #sebavedomie #Leighton Meester #irina Shayk #Adriana Lima
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyzeráte veľmi dobre, pamätajte si to každý deň.
Všetko dopadne dobre, prečo stále stresujete a šírite...

+ Začnite sa starať o svoje telo a nezanedbávajte teplé stravovanie.
Rozprávajte len o tom čo viete, nie o...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk