Princ William s deťmi sleduje požiarnika Sama, Kate im pomáha tvoriť

03.02.2018 11:00

Malý George a jeho sestra Charlotte sa doma venujú činnostiam ako iné deti v ich veku, prezrádza princ William.

Hoci patria medzi najsledovanejšie páry sveta a mediálna pozornosť sa sústreďuje aj na ich dve ratolesti, princa Georgea a princeznú Charlotte, snažia sa, aby mali normálne detstvo. Aspoň do takej miery, ako im to ich status dovoľuje.

Táto fotografia sa objaví na vianočných...
Táto fotografia sa objaví na vianočných pozdravoch princa Williama a vojvodkyne Kate. Autor: Reuters

Počas rozhovoru pre stanicu "Radio 1“ sa pric William rozhovoril o tom, ako trávia s deťmi čas. Priznal, že aj oni občas siahnu po iPad-e, aby sa ich ratolesti ukľudnili. Predovšetkým počas letov, ktoré už musia absolvovať. Ako prezadil, jeho syn je, podobne ako iné 4-ročné deti, veľkým fanúšikom kresleného seriálu Požiarnik Sam. Zároveň povedal, že aj on musí postavám venovať dostatočnú pozornosť, inak sa naňho George hnevá.

Zatiaľ, čo on s deťmi pozerá kreslené príbehy, jeho manželka, vojvodkyňa Kate, podľa jeho slov deťom pomáha so všetkým kreatívnym – so stavaním, maľovaním a tvorením. Napríklad s deťmi aj pečie.

Ani na šport sa pri výchove ich dvoch ratolestí nezabúda. Malá Charlotte má rada jazdenie na poníkovi, George zasa hrá s otcom futbal či šermuje. Zároveň k tomu patria aj prechádzky so psom, Georgea od narodenia sprevádza pes menom Lupo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výchova #vojvodkyňa Kate #princ William #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk