Kňažná Charlene ani len netušila, čoho sa bude musieť v mene lásky vzdať

24.01.2018 13:00
Princ Albert a kňažná  Charlene
Princ Albert a kňažná Charlene počas vianočnej oslavy v Monaku. Autor: ,

Monacká princezná Charlene (39), manželka kniežaťa Alberta a matka ich dvojčiat Gabriely a Jacquesa, možno pôsobí rezervovane a neprístupne, ale v skutočnosti taká nie je.

Povedala to o nej jej dlhoročná kamarátka a niekdajšia plavkyňa, Franzi van Almsick, v rozhovore pre nemecký Bild am Sonntag.

„Charlene má veľké srdce a je všetko iné, len nie chladná,“ povedala niekdajšia plavkyňa o monackej princeznej a dodala: „Naopak, je nesmierne citlivá a dlhé roky mala o sebe pochybnosti.“

Obrovské zmeny, ktoré do jej života priniesol princ Albert a sťahovanie do Monaka, neboli pre 39-ročnú Charlene ľahké. „Zrazu spadla do tejto veľkej lásky, ktorej dôsledky v tom čase nedokázala presne odhanúť. Na život kňažnej v Monaku, so všetkými pravidlami a povinnosťami, nebola pripravená. Ani len netušila, čoho všetkého sa bude musieť v mene lásky vzdať,“ opísala jej kamarátka.

Okrem toho, o takomto živote Charlene nikdy ani len nesnívala. „Nikdy netúžila stať sa princeznou. Človek si musí uvedomiť, že ona pochádza z Južnej Afriky, kde bola taká slobodná a voľná. V Monaku o to prišla.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princ Albert #Monako #Charlene
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk